Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: Decoupage - Wiga coś nowego, coś szklanego str.30 - wiolka42 - 04-27-2014

Ann to Ty jesteś zdolniacha . Moje maziania to pikuś do Twoich szkatułek Tongue.


RE: Decoupage - Wiga coś nowego, coś szklanego str.30 - wiolka42 - 05-05-2014

Mam mnóstwo serwetek ,a słoiki też się znajdują . Ładniej wyglądają jak są ubrane w jakieś barwne szatki - nieprawdaż Wink            


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - Merilon - 05-05-2014

Oczywiście że teraz wyglądają o wiele lepiej, gdyż teraz zdobią a nie tylko zajmują miejsce Smile bardzo lubię tą serwetkę, więc i słoiczek mi się bardzo bardzo podoba Smile


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - DecouDream - 05-05-2014

Wiola, fajny pomysł i super wykonanie. Kropencje to kropka nad "i" Smile


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - Vika - 05-05-2014

A dlaczego zostawiłaś tę białą/jasną obwódkę wokół motywu?
Ja też lubię fiołki Smile


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - Shanna - 05-05-2014

Nudz sie, nudz. Takie nudzenie pieknie Ci wychodziSmile


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - Virgo_777 - 05-05-2014

Wiolka, prawdaż, prawdaż. Lubię tę serwetkę, ale słoika to jeszcze nie oklejałam nią.
Wiol, wiem, że często zdjęcia bardzo uwidaczniają niektóre szczegóły i jest to...irytujące.
Czy "na żywca" jest widoczna różnica pomiędzy kolorem tła słoika a kolorem tła serwetki?


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - wiolka42 - 05-05-2014

Wiecie co - ja nie wiem dlaczego ta obwódka została Smile. Patrzę teraz na ten słoik i te tło dookoła w realu nie jest tak mocno fioletowe . Może to tylko na fotce tak razi . Kleiłam serwetkę na białe tło a dopiero potem malowałam słoik - trochę zieleni i fioletu . Wydaje mi się , że gdybym dała takie tło jak miała serwetka to nie miałby on żadnego uroku. Mam pomysł jeśli któraś z Was ma taką serwetkę - zróbcie jakąś prace z nią i wtedy porównamy . Co Wy na to SmileSmile.


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - Virgo_777 - 05-05-2014

Hmmm... Ja i porównywanie... :/ Toż już wiadomo jaki wynik będzie Sad
Wiola, ja wiem, że zdjęcia są zołzowate...


RE: Decoupage - Wiga . Kiedy Wiolka się nudzi .....str .34 - wiolka42 - 05-05-2014

Jusi Wink jak masz taką serwetkę to bierz się za nią i nie marudź Smile. Tu chodzi o to żeby zobaczyć jaki kto ma pomysł na dany motyw a nie kto lepiej czy gorzej . Mój aparat to jest takie małe gó.............Wink więc robi foty jakie robi . A jak jeszcze te foty trzeba zmniejszyć to już całkiem do bani . Ale trudno jest jak jest .