Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
#1
Przez moją nieumiejętnośćHuh muszę założyć nowy wątek . Mówi się trudno Wink. Ponieważ na razie nie mam żadnej nowej pracy decu pokażę Wam moją choinkę . To po to żeby Graż nie czuła się samotna Tongue . Moja jest sztuczna ze złotymi ozdobami ( jeszcze jej nie rozebrałam Wink).    
Odpowiedz
Reklama
#2
przepiękna!!!!!!!!!, ja mojej nie pokażę, bo jest bardzo skromna w porównaniu do Waszych. Może w przyszłym roku bardziej się wysilę i powieszę na niej coś mojego, a nie bombki z Pepco :-)
Odpowiedz
#3
Wiolka mysle ze lejesz miod na serce Grazynki, bo to juz sie martwila ze sie zadnej innej choinki nie doczekaSmile
Odpowiedz
#4
Pawlaczka Ty sie nie teges tylko dawaj swoją . Nie ma to tamto . Moja tez w porównaniu do Graż to kopciuszek Wink.

Aha na mojej też są ozdoby z biedry Big GrinTongue
Odpowiedz
#5
Wiolu, a czy pamiętasz co się stało z Kopciuszkiem ? Na przyszły rok zobaczymy księżniczkę Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#6
Oli dzięki Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Druga urocza choinkaSmile A co najważniejsze na niej Twoje własne bombeczki zawisłySmile
Odpowiedz
#8
Dzięki dziewczyny . Graż dzwoneczki kupne Wink. Ale ta najładniejsza ( dla mnie ) zrobiona przez mnie Wink na pierwszym planie . Już jak się wchodzi to korytarza to jest widoczna bo ja nie mam drzwi do salonu Wink.
Odpowiedz
#9
No własnie czy nam się chwaliłaś ??? Mam ostatnio zaniki pamięci Wink.
Odpowiedz
#10
Gosia dzięki Smile. Podobają mi się jeszcze złoto + niebieski .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl