Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - abask - 05-21-2014

piekna Wink


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - wiolka42 - 05-21-2014

Hania Smile.


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - Merilon - 05-21-2014

Bardzo ładna szkatuła, można by rzec, "taka na bogato" Smile


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - Pasada - 05-21-2014

Tam wcale nie ma dużo złota, ale może w rzeczywistości wygląda inaczej co nie zmienia faktu, że znakomicie wybrnełaś ze zlecenia. Jest tam tych róż w sam raz ani za dużo ani za mało. ;o)


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - craftingbydominique - 05-21-2014

Moja pierwsza praca miala na sobie te wlasnie roze! TO chyba jedne z najbardziej realnie wygladajacych roz z serwetkowego zbioru. Swietnie sie rozmachalas... coraz spojniej, jesli moge sie tak wyrazic Smile. Kanty przybogacone bardzo fajnie, ale koniecznie przybrudz pasek boczny wieka. Moze tak; nie na gladko akryl ciemny, czyli tap tap gabka, specjalnie, zeby gruzdki i wypuklosci byly. Schnie na amen, scierasz papierem sciernym w jednym kierunku, delikatnie, nie na maksa - odslonisz troche zloto spod spodu, potem inny odcien zlota na palec i delikatnie, miejscami, nakladasz nie wcierajac, ale bardziej tapujac palcem... zreszta, jak Ci sie bedzie podobac. NAda to glebi temu fragmentowi, bo teraz jest ciut za pusty.


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - Erato - 05-21-2014

O, i motylyBig Grin
Ja nie przepadam za nadmiarem złoceń, ale w tym przypadku wygląda to bardzo OK, bez złota te róże byłyby mdłe.


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - wiolka42 - 05-21-2014

Domi ale ona jest juz polakierowana . Mogę na lakier ten pasek robić. A akryl ciemny to w jakim kolorze. Er motyly jak najbardziej musiały być.


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - wiolka42 - 05-21-2014

Graż ja wiem że Domi dobrze mówi - tylko nie wiem czy mi się tak uda. Kol powiedziała że chyba sobie ją weźmie .


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - gofira - 05-21-2014

no tak instrukcja od domi jest
motyle że fajne tez czarodziejki napisały
to ja się ze wszystki zgadzam i do tego mówię brawo i dobra robota Smile


RE: Decoupage - Wiga . Pierwsza szkatułka str.40 - DecouDream - 05-21-2014

Piękna szkatułka. Złoto i ja uwielbiam. Podobają mi te boki, ale jak wyobraziłam sobie, co Domi poradziła, to faktycznie miało by to inny urok.
(Dominiko, świetna rada, zapamiętuję i chowam se w głowieBig Grin)
Motylków sama bym pewnie już nie dawała. Róże rozmieściłaś cudnie. Przyszła właścicielka na pewno będzie zadowolona, na pewno Smile