Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - abask - 07-08-2014

Sto lat! Sto lat! Wink)))

taca jest świetna Smile lecisz teraz jak burza Wink


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - wiolka42 - 07-08-2014

Hania chwilowo mam fazę na decu Wink. Graż jak już pisałam to była taca doświadczalna . Relief faktycznie jest dość gruby może za słabo go wyszlifowałam ( ten szablon jest z takich grubszych ) . Tło pod napisami - wiem wiem Smile . Gdybym miała drukarkę na bank byłby transfer , a tak wycięłam coś z serwetki i przykleiłam . Na przyszłość muszę sie zaopatrzyć w jakieś napisy transferowe .


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - Shanna - 07-08-2014

Taca doswiadczalna wiec wybacza bledy - juz Gra napisala o tym tle. Mnie tez ono daje po oczach, ale udaje, ze go nie widzeTongue
Przecierki za to widze mocne. Moze jak dla mnie ciut za mocne, ale i tak podziwiam, ze ci sie do surowego drewna nie zeskrobaloSmile
Ona waska jest? Na tej fotce z gory nie wyglada na duza, raczej na waska i dluga.


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - wiolka42 - 07-08-2014

Dora jest długa i dość wąska . A przecierki to specjalnie tak mocno zrobiłam Wink.


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - DecouDream - 07-08-2014

Fajnie złachana i powycierana. Lubię taki styl, podoba mi się.


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - wiolka42 - 07-08-2014

Ren chciałam powiedzieć ze Dora ma długie włosy Naughty. Jeśli chodzi o tacę to masz dużo racji . Ja sie na niej UCZYŁAM . Szablony mam tylko 3 więc za bardzo nie było wyboru. Ja się odchudzam więc na słodko raczej odpada Cyklop


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - Pasada - 07-09-2014

Czy mi się wydaje czy ta taca nie miała gładkiego drewna? Wygląda jakby była zrobiona ze starych popękanych desek i mam wrażenie, że właśnie tak wyszłyby przetarcia na takich deskach? A może przetarcia zależą od użytego papieru ściernego? Ja zawsze używam tego praktycznie najdrobniejszego, a w miejscu gdzie ma być mocniej przetarte albo mocniej macham ręką, albo biorę grubszy papier ścierny. ;o)
Generalnie złachane jest mocno, jak dla mnie trochę za mocno, ale pierwsze koty za płoty ;o))


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - Merilon - 07-09-2014

Bardzo fajna ta taca, ja bardzo lubię takie klimaty Smile


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - wiolka42 - 07-09-2014

Fajnie że Ci się podoba Smile.


RE: Decoupage - Wiga . Taca str.51 - Virgo_777 - 07-09-2014

Mocno zębem czasu nadszarpnięta, pewnie nawet całym zgryzem Wink
Całkiem fajna, tylko wąska jakaś. Dobrze, że prezentuje się nieźle, bo praktyczna to chyba nie jest.