Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - wiolka42 - 07-16-2014

Dzięki dziewczyny . Prawda że taki kielich to super prezent ? Jutro robię nalot na sklep gdzie wszystko po 5,99 . Mają tam duży wybór kielichów Wink.


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - Virgo_777 - 07-16-2014

Ale czy to ważne dlaczego lubisz?
Lub i rób, bo miło się je ogląda.
Ten jest taki zimowy, ale ciepły. Pewnie przez te pastelowe odcienie.


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - apawlaczka - 07-17-2014

Piękny kielich, uwielbiam takie róże. Czy ja tam widzę jakieś perłowe odcienie??? stopka wygląda super z tą strukturą, delikatnie i elegancko :-) ZDOLNIACHA!!!


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - Ginger - 07-17-2014

Wychodzą Tobie bardzo piękne...podziwiałam już..Sama bym chciała taki posiadać.W jaki sposób zrobiłaś nóżkę?Co tam na niej jest? wygląda intrygująco.Smile.Gerda ma rację..nie przestawaj ich robić Smile

P.S.Jasne ,że fajny na prezent...sama bym chciała taki dostać Smile


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - wiolka42 - 07-17-2014

Tym razem na stopce i obwódce dałam jakąś pastę z Lidla . Ona jest z takimi jakby kamyczkami. Ann ryż którym był oklejony kielich pomalowałam bianco platino ( zawalista farba Smile). Wystarczy potem tylko raz polakierować i pięknie błyszczy . Madzia ja to bym chciała Twoją komódkę z różami Wink.


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - Shanna - 07-17-2014

Ten tez piekny. Nie wiem czy nie piekniejszy od poprzedniego.


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - wiolka42 - 07-17-2014

Dora dla mnie ten ma ładniejszy kształt . Może ten ryż ładniej wygląda niż baranek . Ale fajnie jest pokombinować Wink.


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - Zuza - 07-21-2014

Kombinuj dziewczyno, kombinuj.... Tongue


RE: Decoupage - Wiga . Kolejny kielich str.53 - wiolka42 - 07-22-2014

Kiedy zobaczyłam pierwszy raz te ważki ( to było chyba na butelce dla Domi ) to się w nich od razu zabujałam . Potem udało mi się ją dorwać ale nie miałam na czym przykleić tych ważek. I w końcu nadszedł ten czas Smile. Na tym pudełku dalej uczyłam sie reliefu                


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - DecouDream - 07-22-2014

Też ją bardzo lubię i również popełniłam jedną szkatułkę z nią właśnie w roli głównej.
Pudełko fajne Smile Serwetka pochłonęła stronę po całości czy domalowywałaś tło?
A reliefy pierwsza klasa. Próba udana Happy Czym robiłaś i co to jest to złote cudo na nich?