Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - Podróżniczka - 07-22-2014

Ach te kolory.Uwielbiam latem wszystkie odcienie niebieskiego i zielonego. Piękne pudełko. Ważka i reliefy bardzo mi się podobają. A do czego to pudełko?


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - Virgo_777 - 07-23-2014

Tak, ten motyw ma coś w sobie. Tylko ja nie mam tego motywu Sad
Ty wykorzystałaś go znakomicie Smile


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - wiolka42 - 07-23-2014

DD trzeba było tło domalować bo trochę zbrakło serwetki Wink. Relief robiłam jakąś szpachlówką akrylową ( ale ona jest taka sobie - chyba ciut za rzadka). Te reliefy co są na boku z ważkami robiłam turkusową pastą satynową ( ta jest dużo lepsza - reliefy są równiutkie). To złotko to są przetarcia pastą pozłotniczą - wygląda jakby było czymś posypane. Podróżniczka nie wiem do czego to pudełko , na razie stoi jako ozdoba na półeczce. Oli i Justyś gdybym miała te serwetki to bym Wam podesłała . Muszę zapytać prowadzącej nasze warsztaty czy nie ma Smile.


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - Shanna - 07-23-2014

Tez mam taka serwetke, ale zrobilam z nia tylko jakies proste serducho, nic wiecej.
Pudeleczko/pojemnik podoba mi sie bardzo. Relief pasuje, kolorki dobrane....super i tyle.


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - wiolka42 - 07-23-2014

Dora dzięki . Wydaje mi się że ten motyw najlepiej wygląda klejony po całość . Widać wtedy cały urok ważek Wink.


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - DecouDream - 07-23-2014

W takim razie fajnie wtopiłaś serwetkę w tło Smile


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - gerda_w - 07-23-2014

Generalnie pudełeczko na "co bądź" Wink wyszło ładnie. Chociaż, jak dla mnie zbyt dużo akcentów chce być pierwszoplanowymi. Chyba fajniej by było zrobić stonowane tło, by piękne ważki wyeksponować i, by wiodły prym w kompozycji.
Ale to tylko moja wizja Twojego pudełka Wink


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - Erato - 07-23-2014

No powiem Ci kochana, że tło podmalowałaś koncertowo! Clap A relief równiuteńki jak z chińskiej fabryki Big Grin (to komplement oczywiście).

Motyw jest piękny, ale wcale nie łatwy do obróbki. Ty go wykorzystałaś doskonale.


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - Zuza - 07-23-2014

Te ważki bronią się same, ale tło to już Twoja zasługa - i to piękna zasługa Smile


RE: Decoupage - Wiga . Pudełko z ważkami str.55 - wiolka42 - 07-23-2014

Dzięki dziewczyny Smile. Er Ty chyba dla Domi robiłaś butelkę ? Nieprawdaż ? Też wyszła bajecznie Smile. Gerda może na boku z ważkami nie powinno być tych reliefów ale jak sie ma fazę to wtedy wszędzie człowiek by to wcisnął Wink.