Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - Zuza - 08-25-2014

Ładny kielonek! Tongue


RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - wiolka42 - 08-25-2014

Graż i Zu Heart


RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - Shanna - 08-25-2014

Juz do niego powzdychalamSmile Z tych wszystkich ktore zrobilas chyba ten zasluguje na pierwsze miejsce. No chyba, ze wyswiecisz za chwile jeszcze piekniejszy.
Ale ten jest naj. Chyba wlasnie za ten delikatny wzor.


RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - wiolka42 - 08-25-2014

Dora dzięki . Ten bzowy wzór też mnie urzekł . Właśnie robię z nim talerz . Wkrótce pokażę Wink.


RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - Ginger - 09-03-2014

Kielich wygląda lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach . Był dla mnie miłym zaskoczeniem.Nie wiedziałam co na nim będzie.No i moje ukochane bzy i fiolety.Takie jakie mam w Łódzkim ogrodzie a których wiosennego kwiecia nie widzę . Przywiozłam sobie w tym roku sadzonkę jak i ten kielich...Chciałam pamiętam kupić taki papier ale akurat nie było w sklepie.Jak Pawlaczka pisała u siebie w profilu Vino Bianko myślałam o Winie (kurcze głodnemu chleb na myśl ) hahahah . Blush Piszesz Wiolu,ze to jest piasek na nóżce?Taki prawdziwy najprawdziwszy? Czy to znowu jakiś specyfik bo ja jakaś taka do tyłu jestem z preparatami. Shanna możesz sobie powzdychać do kielicha bo i jest do czego.Jest bardzo piękny! Każdy kto na niego patrzy pyta czy ja zrobiłam to cudo.Mówię ,że nie .Takie zdolności ma inna czarodziejka.


RE: RE: Decoupage - Wiga . Kielich dla M str.58 - wiolka42 - 09-03-2014

Magda na tej nóżce i obwódce jest taki zwykły drobniutki piasek . Wykorzystuje sie go do dekoracji w szkle . Miał taki piaskowy kolor ale go pomalowałam tym vino bianco i dlatego jest taki błyszczący Wink.

            to druga z prac którą zaczęła Ania będąc u mnie . Ann wiesz że Ewka zabrała ją w poniedziałek nieskończoną Smile . Dobrze że zdążyłam pstryknąć kilka fotek. Dziewczyny czyż to pudełku nie wygląda jak ręcznie malowane? Te podmalowywania to jest to co Anka lubi najbardziej . Wycisnęła sobie kilka kolorów farb na folię i tak maziała - ja się chyba tego nigdy nie naumiem Sad. A jak Wam sie podobają spęki . Znam jej patent na takie superaśne . Już niedługo spróbuję może na 3 pracy którą u mnie zaczęła Wink. No chyba że koncepcja mi się zmieni ( jest do wyboru albo spęki albo relief ) lub coś spitolę .


RE: RE: Decoupage - Wiga . Pudełko zaczęte przez Ann str.60 - apawlaczka - 09-03-2014

:-) i co zabrała w takim stanie jak ja zostawiłam???? nie lakierowałaś dołu nawet????


RE: RE: Decoupage - Wiga . Pudełko zaczęte przez Ann str.60 - wiolka42 - 09-03-2014

Nic nie robiłam tak jej sie spodobało że je po prostu zabrała Smile


RE: RE: Decoupage - Wiga . Pudełko zaczęte przez Ann str.60 - apawlaczka - 09-03-2014

wyślij mi foty to sobie na bloga wrzucę :-)


RE: RE: Decoupage - Wiga . Pudełko zaczęte przez Ann str.60 - asiek_71 - 09-04-2014

A może te kwiaty są jednak namalowane??? SmileSmile