Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - martag90 - 01-13-2015

Słowem wstępu, delikatnie ujmując, nie jestem fanką różu... Więc mogę być stronnicza, za co z góry przepraszam Big Grin
Serwetki nie znam i nie wiem jakie tam jest tło, sam jej wzór jest ładny, natomiast przez tło na samym długopiśniku nie bardzo jest on czytelny na pierwszy rzut oka dla kogoś, kto nie opatrzył się tego wzoru, np. mnie. Ale może to tylko przez moje preferencje kolorystyczne Wink kolor dobrany tak, że idealnie pasuje do wzoru, natomiast jak dla mnie, troszkę go za dużo. Poza tym, tak jak mówisz, praca może inaczej się prezentować w rzeczywistości niż ja to widzę na zdjęciu. Poza tym podobają mi się te jakby cieniowane przejścia kolorów, płynne, wypiłowane aż miło Smile


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - wiolka42 - 01-13-2015

Dzięki za wszelkie uwagi . Wiem że mało kto lubi róż Wink. Hania ta serwetka jest od Ciebie Smile.


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - Virgo_777 - 01-14-2015

Super poobierane. Bardzo ładnie to tło wyszło. Ale kwiaty giną w tym tle, zlewaj się z nim. I przez to ani motywu nie widać dokładnie, a i przetarcia mniej efektowne. Ale co energetyczne to jego.


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - Vika - 01-14-2015

Energia aż do Posen bije. Fajnie.
Jestem pewna, że w realu wcale aż tak te magnolie nie giną. Zresztą mnie się takie lekkie zlewanie motywu z tłem podoba. I jestem na tak Smile


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - wiolka42 - 01-14-2015

Czytam Wasze komentarze i tak się zastanawiam jak wyglądałaby praca , gdyby było na niej mniej różu. Chyba ten róż to było takie zamierzone , bo w sumie mogłam zrobić więcej bielenia kolorem ecru Smile. Tak jak napisała Mery że motyw kwiatka zlewa się z tłem - właśnie tak jest .


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - Shanna - 01-14-2015

Ja lubie mocne kolory. Mnie nie przeszkadza, ze tam bije po oczach. Moze troche kwiatek sie ''schowal'' ale fotki tez przeklamuja i wcale tak byc nie musi.
Jest super.


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - aiden - 01-19-2015

Fanką różu to ja nie jestem Wink A i nie bardzo mi pasuje, że się motyw AŻ tak zlewa z tłem, ale może to rzeczywiście tylko foty takie? Wink


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - apawlaczka - 02-03-2015

Wiola jak ja nie lubię tego odcienia różu, ale najważniejsze że TY lubisz :-)


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - wiolka42 - 02-03-2015

Anka Tongue


RE: RE: Decoupage - Wiga.Długopiśnik str.64 - wiolka42 - 02-05-2015

Dostałam pozwolenie od Pawlaczki na zmaupowanie nóżki z kielicha . Skoro mi pozwoliła to ja w te pędy wyciągnęłam jakiś kielich i powstał taki oto lampion