Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: RE: decoupage - Wiga - Erato - 01-24-2014

Chyba sporo tej szpachli poszło Wink Mam mieszane uczucia. Fajna ta struktura, ale czy akurat na butelkę... No sama nie wiem.


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-24-2014

Mniej niż na ramę do obrazu Smile.


RE: RE: decoupage - Wiga - abask - 01-24-2014

Całkiem ciekawa i fajna ta metamorfoza Wink)) Kolory bardzo ładne Wink


RE: RE: decoupage - Wiga - craftingbydominique - 01-24-2014

Rury (wczesniej wazony, co nie?) swietnie zakute, ale z butelka wyglada, jakby sie pocila niemozebnie Smile, duzo pracy, na pewno, sam pomysl ciekawy, faktura na pogietosciach takze, ale calosc do mnie nie bardzo przemawia, sorry Wiolus Smile


RE: RE: decoupage - Wiga - Shanna - 01-24-2014

Fajnie wyszla ta struktura. Butla mnie jak najbardziej. Jak taka ciezka, mysliwska, na boski trunek po polowaniu....moze jakis miod pitny czy cos.


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-24-2014

Domi ale za co sorry przestań . Ja sobie tak próbuję z tym czy tamtym i nie każdemu to się musi podobać . Mi też wiele moich prac się niet Wink . Żeby coś się działo w moim wątku to pokazuję co zrobiłam - więc luzik Smile. A Dorocie się podoba i ok Wink.

To jeszcze wrzucam słoik żebyście miały o czym dyskutować TongueBig Grin             . Domi jest na nim ta różowa mika jeszcze raz dzięki bardzo bardzo Smile.

Nie czepiać sie motyly Wink.


RE: RE: decoupage - Wiga - craftingbydominique - 01-24-2014

Wlasnie, gdyby miala mocniejsze kolory, to by na mysliwska wygladala. Dobrze, ze mi Dora podpowiedziala - teraz nie moge jej przypiac stylistycznie, bo za ciezko mi splywa, az mi sie oczy poca, powaznie... czasem tak jest, ze na cos patrzysz i od razu oczy zachodza szklem, kojarzysz? nie spotkalam sie jeszcze z takim efektem, tu... az do teraz SmileSmile, bardzo ciekawe...


RE: RE: decoupage - Wiga - Podróżniczka - 01-24-2014

(01-24-2014, 02:08 PM)wiolka42 napisał(a): Domi ale za co sorry przestań . Ja sobie tak próbuję z tym czy tamtym i nie każdemu to się musi podobać . Mi też wiele moich prac się niet Wink . Żeby coś się działo w moim wątku to pokazuję co zrobiłam - więc luzik Smile. A Dorocie się podoba i ok Wink.

To jeszcze wrzucam słoik żebyście miały o czym dyskutować TongueBig Grin. Domi jest na nim ta różowa mika jeszcze raz dzięki bardzo bardzo Smile.

Nie czepiać sie motyly Wink.

Co z tymi motylami. Podobają mi się, a miały się nie podobać? Wink
Słoik taki wiosenny. Przydałby mi się do kuchni.


RE: RE: decoupage - Wiga - Erato - 01-24-2014

Motyly są bardzo ładny! Do mnie te różowości tak nie bardzo przemawiają, ale motyly są OK Big Grin


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-24-2014

Er skoro Ty twierdzisz że są ok to mogę być spokojna Wink. Nie wiem dlaczego zrobiłam ten słoik na różowo - słowo SmileSmile.