Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101 (/showthread.php?tid=1742)



RE: RE: decoupage - Wiga - Virgo_777 - 01-24-2014

Butla chyba powinna być starozłota, tak sobie pomyślałam. Ale motyle to super pomysł i bardzo pasują jak na mój gust.


RE: RE: decoupage - Wiga - craftingbydominique - 01-24-2014

Motyle wymiataja, to sa naklejki? Podrasowalas je jakos, tak? Bardzo fajnie wyglada takie delikatne 3d. Roz za majtkowy, ale to jedyne moje 'ale', bo sam motyw nie przeslodzony, ptaszica jak ze starych rycin, co lubie bardzo Smile. Calosc na bardzo tak!


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-25-2014

Ten słoik w realu nie jest aż tak rażąco różowy . Domi motyly są pasmanteryjne też pociapane miką - fajnie się to błyszczy Wink. Jomi myślę że to dobry pomysł z wykorzystaniem tych taśm na reliefy Smile. Trzeba popróbować prawda?. Mery zrób na swoich rurach jakieś wzory i zakuj . Dla mnie efekt kucia bardzo się podoba Smile.


RE: RE: decoupage - Wiga - DecouDream - 01-25-2014

A ja mam w głowie tę butelkę stworzoną ze szpachli. Zwłaszcza tył wygląda świetnie! <3


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-25-2014

DD dzięki Smile.


RE: RE: decoupage - Wiga - apawlaczka - 01-25-2014

Wiolka widzę, że nie próżnujesz :-) Butla - bardzo pomysłowo wykorzystałaś szpachlę, podoba mi się ten motyw, ogólnie wyszło ciekawie i elegancko :-) jeśli chodzi o słoik - znam ten motyw i nawet go mam, ale nie miałam na niego jakoś pomysłu, Ty super wtopiłaś go w to różowe tło i ta konturówka dodała mu uroku. Zdolniacha, powtarzam :-)


RE: RE: decoupage - Wiga - wiolka42 - 01-25-2014

An Wink mam nadzieję że mi nie nasłodziłaś Tongue. Teraz wiem że skoro Tobie się podobają to nie są takie ostatnie Wink. Ja ten motyw z ptaszkiem już drugi raz robiłam ( kiedyś na butelce dla mojej kumpeli ) . Nie wiem która praca mi się bardziej podoba . Dwa takie same motywy i dwie różne prace Smile. Dzięki Wszystkim za opinie .


RE: RE: decoupage - Wiga - asiek_71 - 01-25-2014

Butla z resztek szpachli bardzo ciekawa-kolorek może nie mój ale całość bardzo efektowna.
Słoiczek do kawy bardzo fajnie skomponowany motyw i mnie ten róż nie przeszkadza-co mnie samą dziwiSmile Ładne prace więc czekam na więcej. Wiele czarodziejek używa miki w swoich pracach a ja???a ja nie wiem cóż to takiego-douczysz mnie?

A jak nie Ty to zlitujcie się nade mną i powiedzcie cóż to jest ta mika?


RE: RE: decoupage - Wiga - Erato - 01-25-2014

Asiek, sypki kolorowy pigment. W naturze występuje jako mika właśnie, a w naturze decu Tongue to różnie bywa Big Grin Sypkie cienie do powiek też dają radę, choć naturalne miki mają to do siebie, ze są niesamowicie lekkie, lśniące, nie zbrylają się.


RE: decoupage - Wiga - apawlaczka - 01-26-2014

(01-25-2014, 07:19 PM)wiolka42 napisał(a): An Wink mam nadzieję że mi nie nasłodziłaś Tongue. Teraz wiem że skoro Tobie się podobają to nie są takie ostatnie Wink. Ja ten motyw z ptaszkiem już drugi raz robiłam ( kiedyś na butelce dla mojej kumpeli ) . Nie wiem która praca mi się bardziej podoba . Dwa takie same motywy i dwie różne prace Smile. Dzięki Wszystkim za opinie .

No wiesz Ty co... Czekaj jak coś skopiesz to nie będę słodzić :-)