Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 (/showthread.php?tid=1940)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Virgo_777 - 11-28-2014

Dwie wypowiedzi i wszystko w temacie. Mądre słowa!


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - abask - 11-29-2014

Krak? Się nie przejmuj za bardzo Wink Są tacy co im od lat nie wychodzi (Np ja) Wink))


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Merilon - 11-29-2014

(11-29-2014, 12:01 PM)abask napisał(a): Krak? Się nie przejmuj za bardzo Wink Są tacy co im od lat nie wychodzi (Np ja) Wink))
I ja Big Grin


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - aniaa - 12-01-2014

Pudełeczko fajniutkieSmile Dobry pomysł z tasiemkąSmile


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Erato - 12-01-2014

Mopsie drogi, no toż widać jak na dłoni, że wszystkie rady czytasz i wyciągasz wnioski - Filipkowe pudełko naprawdę ma znacznie wyższy poziom od poprzedniego, mnie się bardzo podoba spójność całego pomysłu, kolorystyki, świetne detale - litery, tasiemka. A nierówności - toż te baby tu wszystko zobaczą, jak przykleisz tasiemkę dwa milimetry krzywo, to Ci wypomną Big Grin
A dzięki temu wszystkie się tu uczymy precyzji i dokładności Smile


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - DecuPUG - 12-02-2014

Przez Was zrobilam sie zboczona na tym punkcie! W sobotę w galerii handlowej podeszlam do stoiska z pięknymi ozdobami (chociaz niektore to totalna tandeta) i dotykalam rzeczy decu i sobie myslalam w glowie ze tu pozalowali lakieru, a tam sęki wystają. TongueTongueTongue


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Vika - 12-02-2014

Zboczona? Absolutnie nie!!!
To tylko znaczy, że masz zadatki na doskonałą dekupażystkę.
Bardzo mnie to cieszy Smile Smile Smile
Tak trzymaj.


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - DecuPUG - 12-02-2014

Okej, kolejna praca: chciałam zrobić coś z kolorem czarnym, ale nie wychodziło mi kompletnie, w końcu udało się popełnić takie cóś. I skoro praca jest ciemna i będzie na choinkę to ma się świecić - więc spryskana lakierem Śnieżką ze sklepu budowlanego. Śnieżka zażółca, ale na ciemnym nie widać tego. Mini cyrkonie kupuję w pasmanterii razem z cekinami w małych saszetkach i są zrobione z tego samego tworzywa co cekiny. Przyklejone na Patex Fix Power.

           


RE: prace DecuPUG -czarne serducho, str. 11 - Merilon - 12-02-2014

uuuuu.... podoba mi się Smile nooo...lubię połączenie szarości z fuksją Smile bardzo ładnie wygląda to serduszko, i nawet mi te cyrkonie nie przeszkadzają, skoro to ma być na choinkę. Mi zdecydowanie podoba się ta pierwsza strona Smile


RE: prace DecuPUG -czarne serducho, str. 11 - Vika - 12-02-2014

Fajne, mnie się też podoba Smile