Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19
#1
Pierwszy post - deseczka mała kuchenna, ozdobna na ścianę. Dwustronna, w zależności od humoru Smile Podarowałam ją mojej mamie, która od razu wybrała motyw łowicki, przybiła haczyki, powiesiła w kuchni i wiesza na niej klucze. Enjoy!

   
   
   

Zapraszam do zadawania pytań, chociaż każdy już trochę wprawiony chyba domyśla się jaką metodą jest to wykonane Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Oba motywy są fajne, dobrze, że nie są widoczne w tym samym momencie, bo pogryzłyby się chyba Wink
Przetarcia na krawędziach bardzo lubię. Na tej deseczce wydaje mi się (trochę małe zdjęcie), że są asymetryczne. Ja bym pewnie postawiła na symetrię.
Fajna deska. Pokaż jeszcze coś Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Zdjęcia rzeczywiście małe.
Strona łowicka zdecydowanie lepsza.
Odpowiedz
#4
Wiem, wiem, ale zdjęcia max 200 kb, miałam bardzo duże rozmiary i musiałam pozmniejszac. Następne postaram się dodac większe.
Odpowiedz
#5
Bardzo fajna deseczka Smile chyba faktycznie motyw łowicki bardziej do niej pasuje, przetarcia bardzo lubię i ja Smile
Odpowiedz
#6
bardzo wdzięczna deseczka i na pewno
w kuchni na ścianie ładnie się prezentuje
Odpowiedz
Reklama
#7
Ludowa bardziej mi się podoba. Taka bardziej kuchenna jest.
Nie zabieram bo kuchnię mam mikroskopijną i kupę różnych klamotów w niej
Odpowiedz
#8
Dla mnie różana Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#9
I dla mnie łowicka jeśli mogę Smile
A przecierania tez lubię Smile
Odpowiedz
#10
A ja bym nie wbijała haczyków, tylko od zmieniała stronę w zależności od humoru Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl