Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 (/showthread.php?tid=1940)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecuPUG - 01-03-2015

(01-03-2015, 05:07 PM)DecouDream napisał(a): Może popracowałabym jeszcze nad tą granatową krawędzią, może bym z niej zrezygnowała, może bym użyła jaśniejszej farby? Co do tego cudnego nieba (jak ja za nim tęsknię...), stawiam na woreczek foliowy lub innego "zgniotka" maczanego w białej farbie.

Mam fotki bez krawędzi, niebawem Wam pokażę, ocenicie same, natomiast dobrze trafiłaś na "foliowy" ale nie woreczek, coś bardziej jak "zgniotek" ale też nie maczane w białej farbie Smile


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecouDream - 01-03-2015

Folia aluminiowa? Kawałek materiału? Gazety? I jeśli nie użyłaś białej farby, to czego? Może użyłaś, ale zgniotka w niej nie maczałaś... Pomalowałaś niebieskie tło białą farbą i zgniotkiem ją roztarłaś?
Big Grin


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecuPUG - 01-03-2015

(01-03-2015, 05:33 PM)DecouDream napisał(a): Pomalowałaś niebieskie tło białą farbą i zgniotkiem ją roztarłaś?
Big Grin

Bingo! A ten zgniotek to folia spożywcza Smile


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecouDream - 01-03-2015

Cheers
Fajny pomysł Smile


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - Merilon - 01-03-2015

Bardzo fajna podkłądka Smile motywy morskie są mi raczej obce, ale pomysł i wykonanie podobają mi się Smile fajna taka podkładka pod kalendarz, muszę też taką kupić bo moi rodzice mają taki wyrywany kalendarz w kuchni zawsze Smile


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - Shanna - 01-03-2015

Zapomnialam, ze takie podkladki istnieja. Chyba dlatego ze u nas nie ma takich kalendarzy. No i ja musze miec taki, w ktorym mozna notowacSmile
Motyw mi sie podoba. Morskie lubie.


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - Virgo_777 - 01-03-2015

Fajnie rozmieszczony motyw na podkładce. I fajnie, że domalowałaś niebo. Pewnie w rzeczywistośći mniej widać różnicę między kolorem nieba na motywie a kolorem nieba z farby.
Też kiedyś malowałam butelkę używając folii Smile


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - wiolka42 - 01-04-2015

Bardzo ładna praca Smile.


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - DecuPUG - 01-04-2015

(01-04-2015, 02:24 PM)natabus napisał(a): Bardzo ładny motyw, tylko kolor nieba na serwetce nie zgadza się z kolorem nieba, które domalowałaś, u mnie na monitorze bardzo wyraźnie niestety widać to przejście.

Niestety w rzeczywistości też tak jest, więc całość ratuje po prostu sam kalendarz, który zakrywa tu i ówdzie.


RE: prace DecuPUG -podkładka pod kalendarz str. 16 - apawlaczka - 01-05-2015

bardzo ładna praca, ja bym jednak pociągnęła to twoje niebo na niebo, które nakleiłaś, nie byłoby widać tego przejścia :-)Zazdroszczę Ci tego morza na co dzień :-)