Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: prace DecuPUG - podkładki i chustecznik w maki, str.19 (/showthread.php?tid=1940)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: prace DecuPUG -piórnik w żaby str.8 - Shanna - 11-22-2014

Ja moge tylko zgodzic sie z kolezankami. O ile vika zauwazyla niedorobki, mnie w oko wpadla tylko nierowna powierzchnia. Zastanawialam sie, czy to stary piornik czy po prostu wykonany z najgorszej sklejki. Obstawiam wykonanie, bo juz nie raz trafialy sie pudelka z odstajacym klejem, pozadzierane itp. A z tym roboty co nie miara.
Za to motyw wybralas wesoly, fajny dla dziecka. Moi tez mieli kiedys ''faze zabki''. Tylko niepotrzebnie jest dosztukowany pasek trawy. Pewnie nie byloby w tym nic zlego gdyby trawy spasowaly i nie wygladaly jak polozone odwrotnie o 180 stopni.


RE: prace DecuPUG -piórnik w żaby str.8 - Virgo_777 - 11-22-2014

Motyw fajnie wybrany dla tych małych rączek Smile Z doświadczenia (niewielkiego, ale zawsze..) wiem, że drewienka są różne. Czasem więcej pracy kosztuje przygotowanie ich niż samo ozdabianie. Dla mnie fatalne są te z empiku. Bardzo niestarannie przygotowane. A i ostatnio kupione w sklepie internetowym drewienka były kiepsko wysuszone i podczas dosychania w domy powyginały się.
Tak czy siak, pracy wiele kosztuje także staranne wykonanie dzieła. Decou to pracochłonne zajęcie, wymagające cierpliwości i staranności. Dziewczyny dobrze radzą jak poradzić sobie z "niespodziankami" Wink


RE: prace DecuPUG -piórnik w żaby str.8 - DecuPUG - 11-27-2014

Witam, wrzucam kolejną pracę - pudełko dla Filipka. Mądrzejsza o wiele rad bardzo starałam się nad tym pudełeczkiem, szlifowałam, lakierowałam, szlifowałam, lakierowałam, serwetka pięknie się wtopiła. Pudełeczko robiłam i robiłam, szpachlowałam brzegi żeby były równie, ale stwierdziłam na końcówce że nie jest idealne, lamówka za szeroka, zapięcie dziadowskie, a przecież będzie dla kogoś, więc kupiłam nowe i od nowa robiłam! A poprzednie pudełko potraktowałam jako robocze, ale dokończyłam według zamysłu. Enjoy!

       

PS. mam problem z dołączeniem trzeciego zdjęcia, więc wstawiam link:
http://2.bp.blogspot.com/-ilUUO5bpKbw/VHZP3nop4PI/AAAAAAAACv8/4xP__GcNkAk/s1600/68.jpg


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Vika - 11-27-2014

Fakt!
Zdecydowanie najlepsza, jak dotąd, praca.

Gdyby nie dwie zmarszczki na wieku i niedokładne oddzielenie kolorów (jasny od ciemnego) to z czystym sumieniem mogłabym powiedzieć - jestem na tak. Wink

Oli ma rację, nie jest łatwo, nie jest...
Bardzo doceniam, że chcesz się doskonalić i że korzystasz z rad.


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - abask - 11-27-2014

I mnie się też bardzo podoba Wink) Marynarskie motywy szczególnie Wink))

ps Lubię w Tobie to, że nie jesteś obrażalska Wink))


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - DecouDream - 11-27-2014

Super! Widać, że się napracowałaś. I za efekty brawo!


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Shanna - 11-27-2014

Bardzo ladna tasmiemka. Pudelko oczywiscie tez ladne.


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Virgo_777 - 11-28-2014

O tak! Ładnie dobrane kolorki, motyw dla chłopca. Popracowałaś widać. Super Smile


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - DecuPUG - 11-28-2014

Dziękuję bardzo za miłe, konkretne komentarze.


(11-27-2014, 05:49 PM)abask napisał(a): ps Lubię w Tobie to, że nie jesteś obrażalska Wink))

Abask - dobrze że nie słyszałaś co czasem mówiłam pod nosem jak czytałam komentarze! Smile Już myślałam że żaba to mój najlepszy wytwór, a tu takie zgaszenie na forum!

Ale taka jest prawda, że jakby każdy głaskał mnie po pleckach to nie próbowałabym się rozwijac i w rezultacie wytwarzała karakany Wink Jednak decu to bardzo pracochłonne hobby i na dobre efekty trzeba sobie zapracowac. I dobrze, bo gdyby przychodziły szybko, to i decu szybko by przeszło, albo nie miałoby w sobie takiej wartości i magii.

Ale koniec słodzenia, przede mną leży praca, za którą na pewno dostanę zrypki (dziwne niespodzianki z krakiem, suszy się), już się nie mogę doczekac Waszych wypowiedzi Big Grin


RE: prace DecuPUG -marynarskie pudełko, str. 9 - Merilon - 11-28-2014

(11-28-2014, 01:26 AM)DecuPUG napisał(a): Ale taka jest prawda, że jakby każdy głaskał mnie po pleckach to nie próbowałabym się rozwijac i w rezultacie wytwarzała karakany Wink Jednak decu to bardzo pracochłonne hobby i na dobre efekty trzeba sobie zapracowac.

Otóż to ! na naszym forum ta krytyka to jest taka pozytywna krytyka i nie należy się obrażać tylko uczyć się na błędach i korzystać z rad ! A jak ktoś nie lubi krytyki to niech sobie głowy forum nie zawraca, bo i po co Wink Ja również baaardzo wiele się nauczyłam dzięki radom i krytykom dziewczyn, najbardziej to widać patrząc na pierwsze prace które robiłam, a przecież jak je pokazywałam to byłam z nich taka dumna Wink
Ja również zwróciłam uwagę nawet nie na tą pomarszczoną serwetkę a na nierówne krawędzie pomiędzy kolorkami (biały i granat) zwłaszcza rzuciło mi się to w oczy na tym ostatnim zdjęciu: tutaj nie ma nic na skróty przyklejamy taśmę malarską i starannie malujemy bo potem takie nierówności naprawdę psują ogólny efekt. Poza tym pudełeczko naprawdę bardzo fajne, widać że się bardzo starasz i wyciągasz wnioski z rad na forum Smile i tak ma być ! Thumbsup