Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - DecouDream - 03-05-2015

Zgadzam się. Wypróbuj wszystkiego, a potem oddaj się temu, co Cię pochłonie.


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - cavi - 03-05-2015

Chciałam poprosić Was, czarodziejki, o radę. Robię butlę, zresztą pierwszą, i mam problem z lakierem. Nie wiem, czy flugger 70 za bardzo mi zgęstniał i stąd efekt mimo szlifowania, czy z czegoś innego to wynika.
Pytanie, co z tym zrobić? Zeszlifować sporo grubszym papierem, rozrzedzić lakier i próbować od nowa? Bawić się dalej drobnym wodnym (jakoś nie widzę efektu tym razem przy wodnym, tzn. nie niwelują się te ślady pędzla)?
Inne rzeczy robiłam ostatnio matowe, tym samym pędzlem i nie było takich problemów, tzn. ślady się pojawiały, ale schodziły ładnie pod wodnym papierem.
Na wierzchu jest warstwa szklącego, ale to nic nie zmieniło względem bubla, bez niego wyglądało tak samo, tylko mniej się świeciło Wink
   


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - martag90 - 03-05-2015

dokładnie ta sama historia co z moim bzowym stolikiem... sama chętnie posłucham rad czarodziejek... Smile


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - Virgo_777 - 03-05-2015

Kiedyś używałam Fluggera. Bywały skrajnie różne efekty pracy z nim. Czasem nawet zatęsknię za Fkugger-kiem, ale za chwilę przypominam sobie jak mnie źlił i... odpuszcza chęć nabycia.
Można uznać, że tak też jest fajnie i zostawić. Gdyby jednak nie to bym spróbowała zeszlifować dutlę ostrym papierem, potem wyrównała drobnym i kładła nowe warstewki lakieru.


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - cavi - 03-05-2015

Dzięki, tak chyba spróbuję zrobić, zwłaszcza, że obok robię zakładki, rozwodniłam trochę ten lakier i na zakładkach (chyba) mi się takie nie robi.


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - Shanna - 03-07-2015

Podoba mi sie puszeczka.
Cygaretka tez super. Mialam podobne pudeleczko, ale nie na cmiki. U nas dodaja takiego typu do podpasekTongue


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - martag90 - 03-07-2015

Kurde, nie wpadłabym na to żeby chować w niej podpaski... doskonałe! Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - abask - 03-11-2015

Rzeczywiście, spękania jak 3D Wink)
Bardzo ładne prace Wink


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - cavi - 03-11-2015

Dziękuję, Abask, miło, że wpadłaś do mnie Smile


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - Ginger - 03-12-2015

A co z butlą jest nie tak?Jakie fajne złote plamki.Co to jest?Wygląda jak gwieździste niebo .Niestety butelki to nie jest moja domena.Zobaczymy co na to reszta Smile