Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - malgana - 05-21-2015

Cavi - zachwycam się latonagem'em Big Grin Ja próbowałam, ale jakoś on mnie nie lubi - brzydko mi wychodzi i nie ma co wykorzystać, albo robię dziurę, pomimo starania się Sad I ten pomysł z mokrymi ręcznikami - super, muszę zeszpaczyć Wink


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - cavi - 05-21-2015

Marta, dziękuję Smile Klej na gorąco to świetny pomysł.
Marzenko, dzięki Smile Ja muszę eksperymentować, inaczej bym się znudziła za szybko. W decu i okolicach trzyma mnie właśnie to, że jest tyle rzeczy do spróbowania Big Grin
Aniu, a myślisz, że w moim nie ma dziur? Jeśli tak, to się mylisz Wink Są. Jeszcze sporo muszę poćwiczyć i nabyć dłutka, żeby nie dziurawić. Dziękuję, zeszpaczaj na zdrowie Smile Tam poszła czarna akrylowa i na nią rozwodnione metaliczne lidlowe, a i chyba srebrzanka. Potem jeszcze patyna.


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - malgana - 05-21-2015

To jeśli są, to wspaniale ukryte Big Grin Wiesz, ja mam takie dłutka do pergamano, są bardzo wygodne i w różnych kształtach Smile


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - asik1979 - 05-21-2015

Super te "bzdurki". Jedynie co, to w tym z ważką to bym usuneła tą koronkę. Dla mnie jest taka....z innej bajki, kompletnie nie pasuje do całości (moja Brzydsza Połowa też tak mówi, ale On z zasady nie lubi koronek Big Grin )


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - cavi - 05-21-2015

Dzięki za odwiedziny Smile Coś tam musiało być, bo bez wyglądało pusto, brakowało czegoś. Przymierzałam różności i zdecydowałam się na tą koronkę.

Aniu, rozglądałam się za dłutkami do embossingu, myślisz, że lepiej takie do pergamano? Prawdę mówiąc nie wiem czym się różnią Sad


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - malgana - 05-22-2015

Cavi, myślę, że to bez znaczenia Smile


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - abask - 05-22-2015

Podoba mi się ta puszka z ręcznikami na pędzelki Wink)) Druga pasuje mi bardziej jako lampion ale bez tej koronki Wink))
Można też użyć namoczonych i lekko osuszonych ulotek, którymi nam zasypują skrzynki pocztowe. Np z Lidla albo Tesco Wink
Kiedyś też użyłam ręczników i wikolu do zrobienia takiego kartonu po butach Wink Fajna zabawa Wink)

   


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - cavi - 05-23-2015

Świetne pudło, wygląda jak stara żelazna skrzynia Smile A zabawa jest przednia, tylko łapy się trochę kleją Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - bzdurki dwie s.27 - cavi - 05-23-2015

A tu moje pudło na przydasie. Od dawna leżą zachomikowane różne pudełka do ozdabiania, w końcu zaczęłam. Zmotywowały mnie prezenty od Ginger, nie chciałam, że leżały śliczności w nieozdobionym Smile
Przy okazji potestowałam sobie patynę Talensa, której w końcu dopadłam (jak coś zamawiałam przez neta, to akurat w tych sklepach nie było, a ostatnio udało mi się trafić w miejscowym sklepie plastycznym Smile). Idealnie się nią pacia i rozmazuje, dla mnie dużo lepsza niż Pentart i Stamperia, które miałam.

               


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - DecouDream - 05-23-2015

Ciekawie zrobione paski, fajna kolorystyka, kropeczki - a jaka funkcjonalność! Brawo Smile