Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - Virgo_777 - 05-23-2015

Karola, co do patyny to zgadzam się w stu procentach - Talensa najlepsza.
Pudełko bardzo ładne (zwłaszcza cieniowane paski na bokach i kropeczki). W końcu na niebylejakie przydasie jest.


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - Merilon - 05-23-2015

Niby nie lubię paseczków, niby nie lubię motywów jesiennych...ale Twoje pudełko bardzo mi się podoba Smile i kapitalny środek ! Smile


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - malgana - 05-23-2015

A ja bardzo lubię jesienne motywy, ale przyznam, że urzekły mnie te paseczki, takich jeszcze nie widziałam Smile


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - cavi - 05-23-2015

Dziękuję, Dziewczynki Smile Cieszę się, że Wam się podoba.
W środku wykleiłam kawałkami gazety, żeby je trochę wzmocnić, a potem sobie radośnie chlapałam Big Grin
Cieniowanie pasków narzuciło mi medium, najpierw miały być normalne, całe, ale mi się już nie chciało brązowej farby dorabiać i poleciałam patyną.
A kropki są śmieszne, bo one od szablonu pozyskanego z folii z torebek na pieczowo (z lidla) - na pokrywce i z folii w którą bywa pakowany szczypiorek i inna zielenina - na bokach. Spodobało mi się i teraz będę chomikować, zwłaszcza te lidlowe, bo mają fajniejszy układ Wink


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - martag90 - 05-24-2015

Karton? Bo aż nie wygląda. Nic się nie odkształciło, wszystko cacy... szacunek. No a pomysłów jak widać masz co nie miara Smile środek kapitalny ale nie domyśliłam się co się nań składa, tak samo skąd te kropeczki bo takiego szablonu nie widziałam Smile Twoja pomysłowość nie zna granic! Piękne pudło, paski wspaniale wycieniowaneSmile a ta patyna- jaką ma konsystencję?


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - cavi - 05-24-2015

Marta, Grażynko, dziękuję Smile
Na żywo bardziej widać pudłowość pudła Smile Pokrywka jest trochę wklęsła środkiem i takie tam.
Patyna ma konsystencję gęsto-płynną, dużo gęściejsza niż Pentart, ale jeszcze nie pasta, tylko lejąca. Jak potrzebna jest płynniejsza, to można sobio rozcieńczyć terpentyną. A w dodatku występuje w różnych kolorach, jest zdaje się zielona, czarna, biała i jeszcze jakieś. I naprawdę można nią bezproblemowo wycieniować motyw, zbieram się do zakupu tych innych kolorków. Mój zachwyt jest pełen, co najmniej taki jak po odkryciu kleju Dala Wink

Ponieważ nie za bardzo mogę sobie pozwolić na szaleństwa finansowe i większe zakupy szablonów, stempli itp. czekają na lepsze czasy, to mam zboczenie na punkcie rozglądania się po wszystkim, czy przypadkiem nie da się użyć jako szablon czy stempel Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - Virgo_777 - 05-24-2015

Karola, kolorki:
   
W rzeczywistości zielona i czerwona są bardziej intensywne, biała to ekri...


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - DecouDream - 05-24-2015

Mam wszystkie. Czarna niesamowicie długo schnie.


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - Virgo_777 - 05-24-2015

DeDuś, czarna długo..? Moja szybko. Biała... ta to dopiero ma czas schnięcia... Undecided


RE: Rozmaitości cavi - pudło s.30 - DecouDream - 05-24-2015

Czerwonej jeszcze nie użyłam Rolleyes
Póki co wygrywa u mnie czarna w tym niechlubnym konkursie.