Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - cavi - 06-12-2015

Dziękuję, Dziewczynki Smile
Zawsze mam wątpliwości, czy nie przesadzam z ilością w takich tutkach, że może się stać nudnawe. To znaczy rękodzielniczy tutek to mój pierwszy, ale zawsze miałam takie wątpliwości jak pisałam materiały szkoleniowe czy instrukcje z innej branży. No i tu wyszło mi tak samo Big Grin
Ale jak się nadaje to oczywiście wrzucę w tutoriale.

Malola, też się wahałam co do tych dmuchawców, ale to na wyjeździe robione i miałam ograniczone możliwości. Pocieszam się, że w północnej Afryce mniszek rośnie, to może i w środkowej jakaś podobna roślinka się znajdzie Wink


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - wiolka42 - 06-12-2015

Karola nic nie jest nudnawe . Super tutek z foto i opisem Smile.


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - malgana - 06-12-2015

Karolciu, i ja obejrzałam Twój tutorial i aż zapisałam go sobie na lapku - ku pamięci, gdybym w neuralgicznym c zasie nie miała akurat netu Smile - Tutek jest tak przejrzysty, jak źródełko - dziękuję Smile


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - b-b - 06-16-2015

Wszystkie prace cudne a książka mnie powaliła Smile
Tak podglądam wszystkie prace i coraz bardziej jestem pewna, ze ja nigdy czegoś podobnego nie dam rady zrobić! Smile


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - Ginger - 06-16-2015

Piękne prace...Ksiega też mnie bardzo zainteresowała.Tutorial świetny.Potrzebne mi takie wytłaczankowe korepetycje. b-bbedziesz robić podobne prace tylko daj sobie czas.Dziewczyny wszystkeigo Ciebie nauczą Smile

Chciałąm się zapytać a jak transfer na płótnie zrobiłaś ?


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - cavi - 06-16-2015

B-b, dziękuję za odwiedziny Smile A Ty na pewno będziesz robić piękniejsze rzeczy, każdej z nas w początkach się wydawało, patrząc na prace innych, że to nieosiągalne, ale nie święci garnki lepią Wink

Madziu, dziękuję, w książce wykorzystałam kawałek wstążeczki od Ciebie Smile A transfer robiłam standardowo na lakier, pobejcowałam tylko przyklejone płótno, a potem to już normalnie - lakier na płótno, lakier na papier i paluszkiem rolowanie.


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - Ginger - 06-16-2015

Ja jeszcze nie robiłam transferu na płótnie...czytałąm tylko o specyfikach kiedyś.O olejku lawendowym między innymi a ostatnio nawet o transferze na produkt ,który używa się do czyszczenia kuchenek...Cif...


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - cavi - 06-16-2015

Przy takim prostym napisie można by jeszcze spróbować na zmywacz do paznokci i pewnie kiedyś spróbuję. Może nawet niedługo, bo jak się moje dziecię do przedszkola wybierze, to trzeba będzie podpisać pewnie jakieś szmatki.


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - cavi - 06-20-2015

Dzięki Malolciu, bardzo to miłe (i podnoszące na duchu) Smile


RE: Rozmaitości cavi - prezenty s.35 - martag90 - 06-21-2015

Karola, grzebiesz w tym decou chyba nieustannie i coraz fajniejsze rozwiązania wyciągasz Smile brawo Ty! Brawo pomysły i precyzyjne wykonanie!