Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - Virgo_777 - 11-22-2015

Tak, miki są cudne, a jeszcze w łapkach, które potrafią ich używać... Piękne efekty! Większy świecznik najbardziej mi się podoba.


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - Pasada - 11-23-2015

Byłam oglądałam i wróciłam ponownie, no nie wiem co napisać, tak popaprać ja nie umiem.
Gratulacje ;o)))


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - Merilon - 11-23-2015

Lubię takie ciapanie, podoba mi się Smile


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - cavi - 11-23-2015

Haniu, dziękuję Smile Każda rzecz oddzielnie ma mniej kolorów niż tęcza Smile
Wiolu, śliczne dzięki Smile
Marzenko, no właśnie mnie w dużym stopniu te miki pasują grudniowo Smile Nie tylko oczywiście, ale najbardziej.
Justynko, potrafią, jak potrafią, uczą się Tongue A większy świecznik nie ma nic wspólnego z mikami Big Grin
Gosiu, bardzo mi miło Smile
Słonko, bardzo dziękuję Smile Na ciemnym lepiej świecą błyskotkotki. Nie czekaj, bierz i maziaj, woski są wdzięczne i łatwe do ścierania, jak coś nie tak, do pewnego momentu oczywiście Wink
Malolku, dziękuję Smile

Pasada, fajnie, że Ci się podobają. Papranie nie potrzebuje umienia. Umienia to potrzebują takie cudeńka, jak widziałam u Ciebie Smile (byłam Twoim na blogu i zachwycałam się boxem, komentarz zostawię, jak rozgryzę jak się podpisać jako ja Big Grin)
Renatko, tym bardziej mi miło Smile Szablon fajny, zwłaszcza, że miał fajną cenę, kupiony w Empiku w Złotych Tarasach za całe 7 zł (A4). Dopiero w drodze do domu zorientowałam się, że ma naklejoną cenę z opisem 'papier ryżowy' Wink No i tak zostało, nie chciało mi się uczciwie wracać spod Warszawy. Może jakby to był mały sklepik to bym się poświęciła, ale dla Empiku jakoś nie.
Oli, dziękuję Smile Trudno złapać wszystko, swłaszcza w przypadku tego małego świecznika, bo ma dodatkowo szklący na sobie.
Mer, dzięki Smile Ciapanie (albo pacianie, jak nazywa to moje dziecko) fajne jest.
Muszko, no bo tak jest - stresujące to jest decu z białym tłem (przy dwóch kotach i psie), a na takim to nie widać żadnych paprochów, a jak coś nie tak, to się jeszcze pociapie i zawsze coś wyjdzie Big Grin
Grażynko, wbrew pozorom nie aż tak bardzo, najwięcej to poszło pracy w to czego nie widać, czyli w mniejszy świecznik. Pod mikami jest sporo pracy, która mi się nie podobała. No, nie reliefy widać Wink A jak będziesz w Warszawie, to zapraszam na oglądanie w realu, zwłaszcza, że od Renatki do mnie rzut beretem Smile
A to ostatnie zdanie to się tyczy nie tylko Grażynki oczywiście Smile


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - cavi - 11-24-2015

Fakt, rozgadałam się Big Grin
A spojrzałam teraz i wyłapałam literówkę, ale wybaczcie, nie poprawię. Leniwa jestem i nie chce mi się walczyć z nadmiarem emotek, które tam upchałam, więc zostania "swłaszcza" Wink


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - Virgo_777 - 11-25-2015

No popatrz, większy bez mik jest..? No suprajsik, nooo! I tak naj-owszy jest Wink


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - cavi - 11-26-2015

Bez, tam tylko dwie pasty woskowe są z błysków. No i zapomniałam powiedzieć, że to Ty, Justynko, byłaś inspiracją Smile Obejrzałam ten filmik o którym pisałas po swojej pracy, z pastą żelową i przypomniałam sobie że mam takie ustrojstwo w tubce, kupowane w Lidlu. To wykorzystałam Wink
Znaczy reliefy są kładzione tym przezroczystym.


RE: Rozmaitości cavi - popaprańce s.68 - cavi - 12-02-2015

Mery, ślicznie dziękuję Smile

Po krótkiej przerwie znowu bombki Big Grin
Pierwsza i druga z felerami, ale na choince i tak zawisną, a co tam Wink
                   

                   


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70 - cavi - 12-02-2015

Na pierwszej ćwiczyłam nową konturówkę z tubki i tak, za blisko ją prowadziłam. Pierwsza to styropian, reszta plastik.

O, właśnie, zapomniałam zaznaczyć, że sopelek jest niedekupażowy Wink


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70 - cavi - 12-02-2015

Nie będziesz miała innego wyjścia Big Grin To znaczy, oczywiście, jesli chodzi o zobaczenie, bo podziwianie absolutnie nie jest obowiązkowe Wink