Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - Virgo_777 - 12-08-2015

Ładne i bardzo oryginalne. Takie do indywidualnego wyeksponowania np. na stojaku. Bo jakoś nie widzę choinki z takimi. No chyba, że ktoś pójdzie w totalny "oryginalizm" i powiesi je na białej choince. No ale wtedy to już kilka, ba kilkanaście potrzeba.


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - cavi - 12-09-2015

Dziękuję, Dziewczynki Smile
Justynko, u moich Rodziców, gdzie spędzamy Święta (trzeba przywieźć jedynego wnusia Smile), na choince jest taki melanż, że i takie bombki wejdą bez szkody. Wszelkie moje i Mamy pomysły, te, które przetrwały przez lata, i te aktualne. Są chyba jeszcze gwiazdki, robione przez moją Babcię z kapsli z butelek po mleku, teraz będą Emkowe masy solne. Normalne bombki też są, jeszcze, bo jakoś nie dokupowaliśmy, a kolejne pokolenia kotów sukcesywnie wytłukują. Sisi i Sofi też się na pewno dołożą w tym dziele. Tak, że w tej mieszance, na wariackiej choince, się wkomponują Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - Virgo_777 - 12-09-2015

No to Ty już wiesz jak będzie dobrze Smile


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - b-b - 12-13-2015

Dla mnie wszystkie UROCZE! Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - abask - 12-13-2015

Cudne spękania Wink) Bombeczki prima sort Wink)


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - wiolka42 - 12-14-2015

Karola z każdą nową pracą podziwiam ogromnie Twój talent . Widać że nie stoisz w miejscu . Każda praca dopracowana do perfekcji . Każda ma swój smaczek .


RE: Rozmaitości cavi - kolejne bombki s.70,73,75 - cavi - 12-15-2015

Bardzo dziękuję, Czarodziejki Smile Ja też te bombeczki lubię Smile I tak jak Malola pisała, zdjęcia są kiepskie, ale są szanse, że się poprawię w tym temacie, bo wróbelki ćwierkają, że pod choinką znajdę namiocik i oświetlenie Wink

W końcu się zebrałam, żeby wstawić moją mikołajkową twórczość dla Grażynki. Oczywiście nie obyło się bez potknięć Sad Buteleczki miały stanowić komplet, ale na końcówce lakierowania wiśniówki zrobił mi się wstrętny zaciek. Taki, że nie pozostało mi nic innego jak zedrzeć aż do wiśni, czyli patynę też. A czasu na patynę i lakierowanie już nie było, stąd wiśniówka jest inna, bez patyny.
Polowałam na skrzynkę, która by nie była sklejką, jakoś tak nie chciałam nowego, standardowego drewienka. Znalazłam, powiedziała do mnie 'kup mnie' Smile I się zakamuflowała, nie widać było w poprzednim wcieleniu, że aż taka krzywa. Ostatecznie jednak zdecydowałam, że staruszka ma prawo być nieco powichrowana i już nie zmieniałam koncepcji.

                   


RE: Rozmaitości cavi - mikołajki s.77 - DecouDream - 12-15-2015

Wszystko piękne, ale ja zakochana jestem w torbówce porzeczkowej Heart Re-we-la-cja!


RE: Rozmaitości cavi - mikołajki s.77 - Virgo_777 - 12-16-2015

Cavi... Szkatuła to... kur... mistrzostwo! Butelczynki też urocze, ale rozumiesz, tło w postaci szkatuły.. Smile


RE: Rozmaitości cavi - mikołajki s.77 - abask - 12-16-2015

Piękne Wink)) Wszystko i wcale nie przeszkadza brak patyny na wiśniowej Wink