Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - butlokarafka s.79 - cavi - 03-29-2016

Moja konkursowa pisanka.
Jajo akrylowe (nie zamówiłam wydmuszek, bo jakoś brakowało mi weny, a po co zamawiać jak będą leżeć Wink), ale zdobione po wierzchu i lakierowane. Lakierowanie bez szału, bo na tym etapie dopadło mnie choróbsko, więc już tylko chwilkę przed terminem doczepiłam ozdóbki i lakier został jak był.
To zresztą czwarte jajo w tym roku, pozostałym każdemu troszeczkę brakuje, może dokończę jeszcze to pokażę. Wszystkie były zaczynane jako "jajo na konkurs" Big Grin


                   


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - hira - 03-29-2016

cudowna, cudowna,cudowna....od pierwszego wejrzenia się zakochałam....i jako jedyną odgadłam;-D


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - cavi - 03-29-2016

Dziękuję, Dziewczyny Smile A - i przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim, które oddały swoje głosy na moje jajko Smile Jakaś zakręcona ciągle jestem, żeby dopiero teraz sobie uświadomić, że nawet nie podziękowałam, a feee... Może to wiosna Wink
Oli, to zdjęcia, popatrzyłam na foto i na realne jajo jednocześnie i jest spora różnica właśnie w wyrazistości tych "śmietków". Na żywo są dużo delikatniejsze, a na srebrach bardzo mało widoczne.


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - DecouDream - 03-29-2016

Bardzo ładna i pomysłowa. Moje punkty i tu powędrowały. Należały się!


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - cavi - 03-29-2016

Nata, dziękuję Smile Konturówka pod spodem, szlagaluminium i czarna patyna. Dookoła i boczne tylko srebrna konturówka i patyna.
Deduś, dzięki śliczne Smile
Muszko, dziękuję, to wielki komplement Smile


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - Virgo_777 - 03-29-2016

Ta pisanka zmyliła mnie zupełnie. Insze rączki podejrzewałąm o stwórstwo. Te szrościo-czernie ze srebrem i dodatkiem czerwieni...!!! PIĘKNA!!!


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - abask - 03-30-2016

Śliczna Wink
Stawiam, że to Oli robota Wink


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - cavi - 03-30-2016

Justynko, Haniu, dziękuję Smile Czuję się dumna jak paw z tego podejrzewania mojego jaja o autorstwo Mistrzyni Smile


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - Merilon - 03-30-2016

Ta pisanka skradła moje serce od pierwszego wejrzenia! jest przepiękna...taka orientalna ci wyszła :] motyw, kropeczki, cieniowaia no i to kucie! i te dodatki dyndadełka...wszystko jest baaardzo piękne i jak dla mnie robione Shy


RE: Rozmaitości cavi - konkursowe jajo s.81 - martag90 - 03-30-2016

(03-29-2016, 08:48 PM)muszka napisał(a): I mnie uwiodła ta pisanka. Ale ja prawie na 90% byłam pewna, ze to praca Oli. Właśnie ze względu na kropeczki i sreberkoNaughty
o to to! podpisuję się obiema rękoma! to jeden z moich wyborów również Big Grin suuper!