Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - abask - 02-11-2014

Współczuję z krakiem bo ja mam z nim też problem dlatego też go unikam ( chociaż bardzo lubię)
Nie wiem, czy dobrym sposobem na przykrywkę nie będzie wycięcie koła wielkości przykrywki np z płyty CD. Przykleić ją na wierzchu przykrywki i ozdobić. Można spróbować Wink))


RE: Raz kozie... pokazuję... - Ginger - 02-11-2014

Chustecznik bardzo mi się podoba i za motyw i spękania..takich jeszcze nie widziałam...Buteleczki cudne..i słoiczki..to to..co jakoś mnie nie ciągnie do ozdabiania..a i myślę..że nie bardzo mam do tego talent..pudełko z misiami zabrałabym dla znajomej.Moja przyjaciółka..a zanim się nią stałą byłą moja nauczycielka angielskiego..wredna się okazała..bo wypchała mnie na egzaminy wbrew mojej woli..bo ja wolę chodzić do szkoły..niż je kończyć.Powiedziała,ze mnie kocha..ale się uwsteczniam.Myślałam,że obleje bo się nie starałam..a tu miałam pecha i szkoła mi się skończyła.Na zakończenie postanowiłam dać nauczycielce-przyjaciółce krzesełko z różami zamiast róż.. Popłakała się bo powiedziała,ze nigdy takiego prezentu nie dostała.Wcześniej poza lekcjami nie miałam z nią na gruncie prywatnym styczności więc się zdziwiłam gdy zaprosiła po zakończeniu roku swoich studentów do domu.. gdy zobaczyłam w jej domu...kolekcja krzeseł..i misiów..niektóre jej misie są warte fortunę a na moim krzesełku siedział miś dostosowany do koloru krzesła..Spotkałam w sklepie internetowym podobną serwetkę jak z Twojego pudełka....i zrobiłam jej misiową skrzynkę na gwiazdkę..Pewnie ta też by jej się podobała..


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-11-2014

(02-11-2014, 12:06 AM)abask napisał(a): Współczuję z krakiem bo ja mam z nim też problem dlatego też go unikam ( chociaż bardzo lubię)
Nie wiem, czy dobrym sposobem na przykrywkę nie będzie wycięcie koła wielkości przykrywki np z płyty CD. Przykleić ją na wierzchu przykrywki i ozdobić. Można spróbować Wink))

Ha! Jesteś wielka !


RE: Raz kozie... pokazuję... - Joanka215 - 02-11-2014

Hania to taki forumowy pomysłowy Dobromir albo A. Słodowy jak kto woli Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-16-2014

No i był uprzejmy popękać. Oczywiście nie tak jak miało być. A miało być mniej i większych spękań (większych powierzchnią). Już po polakierowaniu okazało się, że nadal pęka - niektóre bruzdy poszerzyły się. Ale co tam... dobrze, że w ogóle w końcu spękało. Wieczko potraktowałam podkładem i farbą. zobaczymy co z nim będzie.
           


RE: Raz kozie... pokazuję... - Erato - 02-16-2014

A co to za kraczek, Stamperia? Fajne to wyszło, ja to lubię takie dziwne spęki. A pokrywkę w końcu czym pomalowałaś?
Efekt końcowy bardzo dobry!


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-16-2014

Krak Dali, za trzecim razem wyszedł.


RE: Raz kozie... pokazuję... - craftingbydominique - 02-16-2014

Bardzo ciekawy krak, na innych motywach moze by sie wydawal za gesty, ale tutaj idealnie do siebie pasuja.... no bardzo interesujaca calosc Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - asiek_71 - 02-16-2014

Proszę, popękał tak, jakby chciał pokazać na co go staćSmile Puszka wygląda jakby była sprzed hohoho ilu lat i po wielu przejściach- miodzioSmile


RE: Raz kozie... pokazuję... - wiolka42 - 02-16-2014

To że popękało fajnie to już wiesz. Tak sie zastanawiam czy można było nie robić spęków na filizance żeby była bardziej widoczna . Te spęki zasłoniły fajny motyw Wink. Góra i spód fajne błyszczące - tak ja lubię Smile. Puszeczka cacy.