Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
#1
        Nie wiem czy to można nazwać choćby namiastką...
Odpowiedz
Reklama
#2
Grarut już Ci napisała, co trzeba poprawić, to ja Tylko pochwalę... Big Grin

Piękny krak na okrągłej Ci wyszedł! Smile A na podłużnej doskonale naklejony motyw - bez zmarch! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#3
Pierwsza szkatulka super. Metalowe czesci delikatnie wyczysc i bedzie elegancko. Na drugiej super crack. Motyw wycielabym dokladniej, ale to moje zdanie. Jesli tak mialobyc wyciete, to ok.
Odpowiedz
#4
Doprawdy nie masz czego się wstydzić, jak na początek nie jest źle Smile wyczyść zapięcie i będzie super! Ładnie dobrane kolory, motyw przyklejony bez zmarszczek - brawo! Na drugiej szkatule krak wyszedł bardzo dobrze, a niektórym dziewczynom nie chce wyjść do tej pory . Jeśli chcesz wycinać z zapasem to staraj się proszę wycinać z jednakowym odstępem od każdego szczegółu wtedy będzie estetycznie.
Odpowiedz
#5
Okrągłe pudełeczko to tester - chciałam zobaczyć jak co się robi (wycięcie motywu z zapasem było zamierzone). Szkatułka z różami - tej to brakuje kilku warstw lakieru na wieku - zwłaszcza jego bokach. Ciemny dół zostawię taki kostropaty. Drewno wyło bardzo porowate.
Dziękuję za słowa zachęty. Świadoma jestem, że daleko moim "dziełom" do jako takiej jakości. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Wdzięczna będę za wszelkie uwagi.
Póki co zabrałam się za regenerację starej, pokoślawionej, pomalowanej diabli wiedzą czym osłonki na donicę z dziwnego tworzywa drewnopodobnego. No i... serwetka deczko się naderwała Sad , łapy mam nie wprawione w precyzyjnym malowaniu... cierpliwość też nie jest moją cnotą... I co..? Nowy cudak schnie przed kolejną sesją malowań a ja przeglądam forum i tłumaczę sobie, że prace na nim zamieszczone ludzie stworzyli Smile
Odpowiedz
#6
Nie martw sie. Naderwana serwetke mozna domalowac i nikt sie nie polapie. Albo tak jak ja, przy jednej z butelek, zamaskuj motywem z sospeso.
Wprawa w rekach sama przyjdzie, nawet nie zauwazysz kiedy.
Odpowiedz
Reklama
#7
Dziękuję za słowa otuchy i zachęty oraz za uwagi. Czytam sobie forum i wiele cennych wskazówek z niego wyłowiłam (z pewnością brakuje mi porządnego, przede wszystkim miękkiego pędzla do lakieru).
Napaliłam się okrutnie na serwetkowanie. Mam kilka pomysłów. Zakupiłam jeszcze kilka pudełek, serwetek i takich tam różności (czekam na dostawę). Moi panowie pobłażliwie patrzą na moje "zapalenie" (troszkę studzą mój zapał, ale mnie wspierają – zapytali tylko czy będą obiady Wink). Ze trzy lata temu „napadło mnie” na robienie biżuterii i całkiem nieźle mi to wychodziło. Zrobiłam wszelakich kolczyków. Wisiorków i naszyjników mnóstwo . Teraz trzeba dorobić szkatułki do tego co zostawiłam sobie Wink. Widziałam wiele prac szkatułkowo – skrzyneczkowych i korciło mnie bardzo, żeby spróbować. Aż przyszedł dzień kiedy zobaczyłam gdzieś w necie (nie pamiętam czy nie na Allegro) szkatułkę, o której nie mogę zapomnieć. Mam nadzieję, że kiedyś tam uda mi się zrobić taka samą (znalazłam już serwetkę identyczną jak na tamtej!).
Póki co mam pytanie Gdzieś już czytałam na ten temat, ale nie pamiętam dokładnie odpowiedzi 
Jak zachowuje się „wodorozcieńczalna emalia akrylowa do drewna i metalu” ? Czy to coś nadaje się do prac decouge-owych?
pozdrawiam
Justyna
...ale żem napisała...
Odpowiedz
#8
nadaje się, i nie ma znaczenia jakiej firmy, bekers,domalux, dekoral. Badzo dobrze kryje i dobrze się ją nakłada zarówno pędzlem jak i gąbką.
Odpowiedz
#9
Dziękuję za odpowiedź Smile Znalazłam odcień, który bardzo pasuje do tła kilku moich serwetek. Już pomalowałam tą dziwność udająca osłonkę na doniczkę. Wydaje mi się, że jest nieźle. Troszku sie zaniepokoiłam, że ma połysk. Ale wydaje sie niezła póki co to wszystko mi sie wydaje). Ale tak sobie myślę, że próbować warto, nawet jeśli mam nabrać pewności, że to nie dla mnie. Póki co bardzo mi sęe podoba to co robię (żeby tylko więcej cierpliwości mieć...)
Odpowiedz
#10
Nie przejmuj się połyskiem, może tak się dziać, kiedy farba jest jeszcze mokra.
I dobrze, że podoba CI się to co robisz to najważniejszeSmile , dla mnie jest niesamowitą odskocznią od problemów i relaksem, choć ostatnio przeprosiłam się z drutami i szydełkiem,nawet czapę dziecku zrobiłamSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl