Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-18-2014

Dziękuję Kochane Duszki. O czymś konturówkowym i ja myślałam (po zarzuceniu pomysłu z kwieciem). Może to ten przypadek, na który muszę kilka razy spojrzeć, zeby wiedzieć jak ma być. Może czas pomoże Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - abask - 02-18-2014

A ja do góry bym poleciała z tym pisemkiem jeśli masz jeszcze taką serwetkę.
I tak jest fajna Wink))


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-18-2014

(02-18-2014, 03:33 PM)abask napisał(a): A ja do góry bym poleciała z tym pisemkiem jeśli masz jeszcze taką serwetkę.
I tak jest fajna Wink))

O widzisz, a dół pocieniowała na szaro (troszkę ciemniejszym szarym niż pismo i zakrętka takimż samym szarym...
Pomyślę. Dzięki Hanuś Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - abask - 02-18-2014

(02-18-2014, 03:38 PM)Virgo_777 napisał(a):
(02-18-2014, 03:33 PM)abask napisał(a): A ja do góry bym poleciała z tym pisemkiem jeśli masz jeszcze taką serwetkę.
I tak jest fajna Wink))

O widzisz, a dół pocieniowała na szaro (troszkę ciemniejszym szarym niż pismo i zakrętka takimż samym szarym...
Pomyślę. Dzięki Hanuś Smile

Proszę bardzo Wink))
Chyba teraz powyciągam jakieś butelki Smile))


RE: Raz kozie... pokazuję... - Vika - 02-19-2014

No koniecznie na tę górę trzeba coś, choćby dlatego, ze bardzo widać odcięcie serwetki.
Ja optuję za paskami, nie za kwieciem... pismo może tez być, ale delikatne i takie miejscami zanikające, coś jak pojawiam się i znikam...


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-19-2014

No i stało się. Decyzja podjęta. Trwa wykonywanie Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - DecouDream - 02-19-2014

I trwa oczekiwanie...


RE: Raz kozie... pokazuję... - abask - 02-24-2014

Też zajrzałam ale jeszcze zaczekamy na efekt końcowy Wink))


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 02-25-2014

Oj, bo wymyśliłam, tylko trzeba do pasmanterii iść (a to całkiem nie po drodze jest) Sad
Może leń się uaktywnił...? Sad Robię kilka rzeczy na raz i jakoś zapał mi opadł.
W międzyczasie był chustecznik, ale... zdjęć nie ma Sad - albo amba, albo skleroza Sad

I jeszcze męczę się z chustecznikiem (innym), bo zasuwka po bejcy złapawszy wilgoci powyginała się w chińskie "es". Próbowałam prostować , namoczyć i suszyć pod obciążeniem i... była prosta 1 dzień, potem abarot wygibas. Wsuwałam taką "leggo wygłą" i...chustecznik pękł. Trzeba teraz lakierować, szlifować, lakierować, szlifować.... i tak, aż nie będzie śladu po pęknięciu (już prawie, prawie...).
Zasuwkę mam nową i trzeba ją ... dostosować ?
Chwilunia jeszcze będzie coś Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 03-22-2014

takie tam...