Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 04-03-2014

Pnie Boże spraw, żeby mię się tak chciało jak mi się nie chce Sad


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 04-03-2014

Oj, wolne w pracy wezmę i koczować będę Smile
dzięki Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - Virgo_777 - 04-13-2014

Butelka - stała sobie zagruntowana i pomalowana farbą. i przyszedł na nią dzień, bo potrzeba byłą nagląca - butelka na nalewkę szybko.
               


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - DecouDream - 04-13-2014

Czyściutkie decou, tylko nalewać tę nalewkę i wlewać do gardziołka Cool


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - Pasada - 04-13-2014

Fajnie Ci wychodzą te szklane rzeczy, ja zbieram coraz większą kolekcję do ozdoby, ale jeszcze nie nabrałam na szkło odwagi ;o)
A jaka nalewka zagości w liściastej butelce? Nalewki są jak to mówi moja ciocia "dla zdrowotności" i któż by się z nią spierał, kiedy faktycznie są pyszne ;o)


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - Vika - 04-14-2014

(04-14-2014, 12:14 AM)malola napisał(a): to musowo będzie na nalewkę z dzikiej róży Smile

... albo z dzikiego bluszczu Tongue (nalewka: 30 g grubo pokrojonych świeżych liści bluszczu i kwiatów fiołka wkładamy do zamykanej butelki od wina i zalewamy wódką lub dżinem. Codziennie wstrząsamy zawartością. Po czterech tygodniach przecedzamy i przelewamy do innej butelki. Pijemy w przypadku kaszlu codziennie ½ łyżeczki.)

W obu przypadkach się nada Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - Pasada - 04-14-2014

O masz nalewka z bluszcza! A ja zawsze myślałam, że to trująca roślina. ;o)
Hmmm...
Jeszcze pozostaje pytanie z jakiego bluszcza/bluszczu?
Takiego z doniczki czy takiego jaki czepia się drzew?


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - abask - 04-14-2014

Jak dla mnie to butelka świetna. Czyściutka i taka dopieszczona Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - Shanna - 04-14-2014

Poison IvySmile
Podoba mi sie.


RE: Raz kozie... pokazuję... 22 - róże w bluszczu - Virgo_777 - 04-14-2014

Nalewka ma być nie wiem jaka Sad. Butelka zamówiona, ma być oddana szybko, wypełniona nie wiem czym i oddana dalej nie wiem komu.
Reni, też myślałam, że to decoupage jest, prosty (bo tak najbardziej lubię), ale decoupage. Jednak często takie prace nazywane są "wyklejankami". Trudno, tak lubię i tak robię, i pomijając incydenty "szaleństw maziowych" tak zostanie, bo lubię kiedy przedmiot po "zdekupażowaniu" dalej wygląda jak przedmiot tylko trochę... ładniej ? ciekawiej ? inaczej ? Smile