Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... 27 - motylowo-złote - DecouDream - 05-25-2014

Thumbup


RE: Raz kozie... pokazuję... 27 - motylowo-złote - craftingbydominique - 05-25-2014

Swietne pudlo, na bogato, ja lubie na bogato Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... 27 - motylowo-złote - abask - 05-25-2014

(05-05-2014, 10:15 AM)oli napisał(a): Hanka, a wiesz jak dobrze wygląda na stryszku? :-P

haha... lepiej wygląda u mnie w pokoju Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - Virgo_777 - 05-25-2014

Pudełko bejcowane, malowane, oklejane, patynowane, lakierowane...
reliefy z masy szpachlowej do drewna, szlifowane, patynowane i lakierowane...
Róża powinna zostać bardziej "kostropata". Jest za gładka, bo za mocno ją zeszlifowałam Sad
               


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - craftingbydominique - 05-25-2014

Ale czadersko wkomponowalas bluszcz z para z samowara. Bardzo fajny, autentycznie ze tak powiem, vintageowy Klimat. Pi eczolowicie wykonczona Praca, brawo!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - Virgo_777 - 05-25-2014

Kochane moje, to nie transfer to papier Smile
Para z jednego papieru opleciona gałązkami bluszczu wyciętymi z innego papieru Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - DecouDream - 05-25-2014

Fajna szkatułeczka. A ten szablon na bluszczowy relief widziałam w tuluz'ie. Nieźle to skomponowałaś z górą. Bardzo podoba mi się róża, a jak się błyszczy Smile
A jaki to kolor bejcy?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - Virgo_777 - 05-25-2014

DD z bejcą to nie jest takie oczywiste :/ Na pewno orzech włoski z domieszką czegoś ciemniejszego, ale nie pamiętam czego. Domieszałam odrobinę jednego z dwóch, to był albo palisander, albo teak.

Co do błysku, to na chwilę obecną myślę, że Novia bardziej się błyszczy, ale tej też niczego nie brakuje Wink
Chociaż róża półmatem pociągnięta... Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - wiolka42 - 05-25-2014

Justyś piękne pudełko . Nie wiem jak Ty ten bluszcz tak dopasowałaś - brak mi słów. Jakich papierów używałaś - tak z ciekawości pytam . Te wieko tak fajnie popatynowałaś - super cieniowanie . Relief dodał smaczku . Ciekawe do jakiego kompletu Oli je zabrała. Że też ona zawsze musi być pierwsza.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 30 - tematycznie - romantycznie (?) - DecouDream - 05-25-2014

(05-25-2014, 10:07 PM)Virgo_777 napisał(a): DD z bejcą to nie jest takie oczywiste :/ Na pewno orzech włoski z domieszką czegoś ciemniejszego, ale nie pamiętam czego. Domieszałam odrobinę jednego z dwóch, to był albo palisander, albo teak.
Czyli mieszanka... Sadwalk
dzięki Smile