Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 34 - mot. trans. - Virgo_777 - 06-27-2014

Pudełko na herbatkę. Dla koleżanki.
Paskudne drewno, bo miękkie i po zabejcowaniu i wyschnięciu słoje drewna zrobiły się w 3D. Tradycyjnie przeboje z lakierem, ale relief uważam przyzwoicie wyszedł.
               


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - wiolka42 - 06-28-2014

Ależ cudowna . Na wieku to całość czy kompozycja. Szczęściara z tej koleżanki.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Vika - 06-28-2014

Fajny, kolażowy motyw, ale jeśli ten kolaż komponowałaś sama, to słowo "fajny" jest zbyt płaskie, wtedy powiedziałabym "świetny"!

Co do wykonania nic nie muszę mówić, bo jak zwykle na poziomie.
Wysokim. Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - gerda_w - 06-28-2014

Motyjek cudnej urody jest niezaprzeczalnie Smile A jego "zaszklenie" uuuuuuu, jak porcelana wygląda. Prima bomba!
Bejca na herbaciarce może i psikusa zrobiła, ale jakże superaśnego Naughty


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - DecouDream - 06-28-2014

Bardzo fajna, świetne brązy. Brawa za transfer!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Shanna - 06-28-2014

I ja jestem za.
Ladny kolor, ciekawy motyw.
Dla mnie tylko na brzegach wieka ciut za ciemno, ale czepiac sie nie bedeTongue


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Virgo_777 - 06-28-2014

Dziękuję dziewczyny Smile
Wieko tej herbaciarki to niestety nie jest moja kompozycja Sad
Druga herbaciarka schnie. Jeszcze muszę nad jej wiekiem popracować, bo jak wiadomo, lakier z połyskiem jest bardziej "wytykający" potknięcia.
Schną jeszcze moje "próby", które też pokażę Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - wiolka42 - 06-28-2014

Justynka napisz coś o tym wieku . Jak nie Twoja kompozycja to czyja .


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Virgo_777 - 06-28-2014

Wiolka, to papier ryżowy ITD (dlatego tylko "fajnie" Wink). Wieko ma zaokrąglone brzegi i to z tego powodu przyciemniłam bitumem przejście od bejcy do motywu. Fakt, że wyszło ciemno to cieniowanie, ale w rzeczywistości ładnie łączy motyw z kolorem bejcy. Reliefy są z szablonów, robione masą szpachlową do drewna. Ta masa jest gładsza od poprzedniej (tej, którą robiłam reliefy na delfinowym pudełku), ale też ma w sobie taki jakby piasek. Kur...czaczki, lubię robić reliefy. Wieko wylakierowane jest półmatem.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Ginger - 06-29-2014

Papier nie papier...ale każda nas się zastanawiała jak to zrobiłaś ,wiec nie jest tylko "fajnie" a "świetna"jak już określiła to Vika .Wygląda wspaniale z tym błyskiem i takim przyciemnianym tonem.Ja lubię jak słoje drewna wychodzą . Chciała bym takie pudełka o drewnianych słojach w 3D ozdabiać.Szukam specjalnie takich.Zyskują na naturalności.Pasują do takiego klimatu w jakim zrobiłaś to pudełeczko.