Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 38 - na herbatkę - Virgo_777 - 06-29-2014

Dziękuję Ginger. staram się, żeby praca była całością. W tym pudełku największą trudność sprawiło mi dobranie odpowiedniego reliefu na dół. Nie jest idealnie.

Drugie pudełko na herbatę doschło. Zrobione tak samo jak poprzednie - bejca, farba na wieko, motyw, lekko pomaziane brzegi wieka i lakier, lakier, lakier... połysk. Napis na froncie z drewienka, które miało być kolczykiem, ale zalepiłam mu dziurę i wykorzystałam tak jak widać. Wnętrze pudełka bez niespodzianek - tylko bejca i lakier.
           

I jeszcze moje nieporadne próby transferowe.
Serduszko jest zwalone dokumentnie, ale jak już spitoliłam motylka, to postanowiłam spróbować transfer na transfer...
Ten z krzesłem wyszedł dobrze, a literka lakierowana dużo razy półmatem chyba zbyt mleczna się zrobiła.
Grafiki oczywiście od Reni Smile
   


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - asiek_71 - 06-29-2014

Pudełko w moich kolorkach-bardzo mi się podoba, dla mnie perfekcyjnie wykonana pracaSmileBRAWO


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Virgo_777 - 06-29-2014

Reni, nauczycielko kochana, w doopkę nie chcę, dziękuję :* Krzesełko wyszło dobrze, nawet bardzo dobrze. Próbowałam robić transfer na inny lakier - na Domalux i wróciłam do Vidaronka.
Cieszę się bardzo dziewczyny, że podobają się moje prace. Prawda, że aż chce się brać za następne Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - DecouDream - 06-30-2014

A już dziś wrzuciłam komentarz o tej cudnej herbaciarce i go nie ma... Huh


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - wiolka42 - 06-30-2014

Mamy kolejną mistrzynię pudełko-szkatułek Smile. Kolejna super praca . Transfery na magnesach super . Zabieram ten z krzesełkiem Wink.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Vika - 06-30-2014

Ogromny szacun za lakier!
Piękny wykon całości, śliczny, ciepły brąz, słowem możesz być dumna.

Jeśli zaś się tyczy magnesów, to cóż... jakby Ci to powiedzieć...
no dobra, powiem prosto z mostu - zabrałam!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Kruszyna - 06-30-2014

mnie też bardzo się podoba herbaciarka, lubię takie klimaty. A transfery- idealne! A jak wylakierowane! Brawo!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Merilon - 06-30-2014

Herbaciarka przepiękna, taka elegancka z duszą bardzo mi się podoba Smile a motylek wcale nie jest "spitolony" prze Pani !! Wink mi się wszystkie trzy magnesiki podobają i nic m w nich nie przeszkadza :]


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Erato - 06-30-2014

Transfery jak najbardziej "poradne" są Tongue
A herbaciarka śliczna, piękny zestaw kolorów.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Zuza - 06-30-2014

Ho ho ho.... Chwilunię mnie nie było, a tu dwie herbaciarki i na dodatek transfery! Pracusia z Ciebie! Big Grin

Z herbaciarek druga bardziej mi się podoba - taka spokojniejsza się wydaje...

A transfery super!!!! Ja się przymierzam jak kot do jeża... Ale kiedyś się wezmę! Smile

(o lakierze nic nie piszę, bo zazdrość mnie zżera ... Sad )