Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Virgo_777 - 06-30-2014

Ależ mi miło!!! Kur...czaczki, urosłam Smile Dziękuję Duszki.

Tylko motylków już nie mam Sad


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - gerda_w - 07-02-2014

Herbaciarka - nader gustowna, aż się chce zaparzyć herbatkę Cyklop

(06-29-2014, 06:13 PM)Virgo_777 napisał(a):
I jeszcze moje nieporadne próby transferowe.
Serduszko jest zwalone dokumentnie, ale jak już spitoliłam motylka, to postanowiłam spróbować transfer na transfer...
Ten z krzesłem wyszedł dobrze, a literka lakierowana dużo razy półmatem chyba zbyt mleczna się zrobiła.
Grafiki oczywiście od Reni Smile

Wiesz...........ja to bym sobie życzyła tak umieć spitolić transfery Naughty

a tak dodatkowo zapytam. Jak robisz te spitolone Naughty transfery jeden na drugim, to każdy wykonany transfer lakierujesz i jak wyschnie, to jedziesz z następnym, tak?
A lakier, to wodny jest, czy śmierdziuch?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Virgo_777 - 07-02-2014

Gerda, spitolone, bo kolorowy motylek się ponaddzierał. Wylakierowałam go i na to drugi transfer - ten czarny motyw. Też się ponaddzierał i chciałam uzupełnić ubytki. Uzupełniłam, a jakże... Niestety lakierem pociągnęłam jeszcze nie całkiem suche "łatanie" i się miejscami zmył, a miejscami (na dole na zawijasku) rozmazał "retusz". Lakier jako "medium transferunkowe" to Vidaron. a do lakierowania jako lakierowania to inny wodny lakier - tu akturat Bona.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - abask - 07-03-2014

No, cudna herbaciana skrzynka Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Shanna - 07-03-2014

Ja tez dolaczam sie do pochwal. Herbaciarka elegancka.
Proby transferu udane.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Pasada - 07-10-2014

Jak dla mnie cudne są obie herbaciarki ;o))


RE: Raz kozie... pokazuję... - 39 - drugie na herbatkę - Virgo_777 - 07-13-2014

Do kompletu z poprzednim - tym z parą. Zrobione dokładnie tak samo.
Drewno pudełka ma bardzo wyraźne, szerokie słoje i bejca jeszcze je uwydatniła. W sumie chyba nieźle wyszło pudełko, bo zdjęcia... jakieś kropki, cienie.., bo robione telefonem).
       


RE: Raz kozie... pokazuję... - 41 - tematycznie - uroczo (?) - wiolka42 - 07-13-2014

Super Smile.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 41 - tematycznie - uroczo (?) - Shanna - 07-13-2014

To na pewno nie jest to samo zdjecieTongueTongueTongue


RE: Raz kozie... pokazuję... - 41 - tematycznie - uroczo (?) - DecouDream - 07-13-2014

Ładne pudełko, uwielbiam brązy.