Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - DecuPUG - 10-26-2014

A te reliefy są zrobione pastą strukturalną? Pozdrawiam!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - Virgo_777 - 10-27-2014

Natabusku, oszczędzam go do zadań specjalnych Smile
DecuPUG to superlekka pasta Decomanii. Chciałam, żeby relief był gładki.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - Ginger - 10-31-2014

Piękne romantyczne pudełeczko.Takie stylowe.Mogło spokojnie brać udział w Haneczki konkursie!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - Virgo_777 - 10-31-2014

Ginger, może w jakimś następnym wezmę udział (jeśli zdążę Wink)


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - wiolka42 - 11-01-2014

Justynka ja też zachwyciłam oko Twoim pudełeczkiem . Lubię takie klimaty . Jestem na yes yes yes Smile.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - Vika - 11-01-2014

Znam ten szablon, ba, nawet taki mam, tyle, że mój papierowy jest.
Też go lubię Smile

A pudło z tych co to mi się zawsze podobają, przemyślane, o fajnej, spójnej kolorystyce, opowiadające historię no i wykonane na piątkę Smile
Brawo.


Aha - a ja wcale nie uważam, że środek jest be, przeciwnie, lubię brązy Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - apawlaczka - 11-01-2014

Śliczne pudełko, ma swój klimat, dostrzegam w nim nawet szczyptę erotyki :-) Różyczki bardzo ładnie wyszły, środek ładny i delikatny ---super!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - Virgo_777 - 11-02-2014

Nawet nie wiecie ile myślałam nad "ma być romantycznie", a może i tak deczko erotycznie wyszło. Dziękuję Duszki Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 48 - Mikołajkowo dla DecouDream - Virgo_777 - 12-07-2014

Prezent dla naszej Marzenki, DeDuś-ki znaczy, znaczy dla DecouDream.
Herbaciarka (wcale nie musi być herbaciarką, może być na wszystko co do niej się zmieści). Wybrałam motyw i... Tiaaa... Kolor weź tu człowieku znajdź na dół pudełka, żeby zostały ślady, że to drzewniane, ale żeby pasował do serwetki, żeby nie był za ciężki... Białą bejcę wodną okrasiłam farbą niebieską i białą. Pomalowałam drewienko jak bejcą. Polakierowałam raz, podrapałam papierem ściernym, żeby bardziej słoje były widoczne i żeby wyglądało na takie wyblakłe troszkę. W środku przegródki są tego samego koloru. Wewnętrzna strona wieka to relief - dzbanuszek. Cieniowałam skruszonymi (sproszkowanymi) suchymi pastelami (niebieskim, szarym, czarnym, białym, różowym). Wszystko wylakierowane wcale nie pierdyliard, ani pięćdziesiąt razy Wink półmatem i połyskiem.
           
DeDuś, dzięki za pozwolenie Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 46 - trochę stare - DecouDream - 12-08-2014

Mistrzostwo świata!
Jest przecudna i miękka pod palcami. Słuchajcie, ona jest idealna!