Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - cavi - 02-23-2015

Jak ona tu pasuje, ta koronka... Smile Pierwsza jestem, zabieram, mój ci on Smile

(tak się zagapiłam na chustecznik, że sobie pędzel zostawiłam na lakierowanym i mi się ciapa zrobiła)


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - malgana - 02-23-2015

Ptaszki piękne. Koronka pasuje. Dołu nie zostawiłabym naturalnego. Ale i tak mi się podoba. Te ptaszki drukowałaś, papier czy serwetka? Ja mam ostatnio fazę na zbieranie serwetkowych ptaszków Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - DecouDream - 02-23-2015

Ale śliczny! Bardzo podoba mi się wszystko, zwłaszcza super "góra". Wierzę, że możesz nie przepadać za koronkami, ale dla dobra wszechświata jej użyłaś, bo tak jest cudnie Big Grin


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - wiolka42 - 02-23-2015

Ależ ta koronka jak najbardziej Smile. Też zapytam o motyw na górze . Co to jest ? Podoba mi się okrutnie Smile.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Vika - 02-23-2015

Piękna góra, że o lakierze nie wspomnę Smile

Koronka jak koronka, jednym się podoba, innym nie Wink
Ja bym ją zamoczyła w bejcy (tej z dołu) przed położeniem...


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Shanna - 02-23-2015

Swietnie wybralas motyw. Tez mam tego ryzowca. Mnie spasowal tylko na bombkiSmile
Podoba mi sie Twoj chustecznik. I koronka.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Merilon - 02-23-2015

Ja akurat koronki uwielbiam Smile i Twój chustecznik bardzo mi się podoba, elegancki, wyważony, cudny Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Zuza - 02-23-2015

Ja tam nie wiem czy lubię koronki, czy nie... Ale tutaj ona pasuje jak najbardziej. Może (jak radzi Vika) powinna być ciut postarzona, ale i tak cudnie jest! Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Virgo_777 - 02-23-2015

Dziękuję Duszki Smile
Koronki przymierzałam do chustecznika różne. Ta najbardziej mi pasowała (że w ogóle jakaś... Wink).
Co do koloru bejcy to jest zbyt czerwony i zbyt ciemny. Teraz, gdybym robiła drugi taki custecznik (a potrzebny i przebąkuje sie o trzecim) to dól by był jasnodębowy i wtedy koronka lepiej sie komponuje, a i do motywu ten jasnodębowy lepiej pasuje (chyba). Albo faktyczne złamać kolor koronki bejcą. Pomyślę. Tylko czy pobejcowana nie romaże się? Ta jest zalakierowana, bo ja raczej praktyczny człowiek i pomyślałam o przetarciu z kurzy chociażby... Papier to ryżowiec jak Shannka zauważyła, z ITD - format A4.
Ja i koronki... coś podobnego... Mam ich jeszcze trochę...


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Virgo_777 - 02-23-2015

Natabusku, tak, koronka sztuczna, taka dość twarda i gruba.