Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Virgo_777 - 02-24-2015

Bradzo Wam dziękuję Smile Aż chce się brać za następne...
Powierciłam i teraz kombinuję dalej Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Ginger - 02-25-2015

Pięknie go zrobiłaś.Podoba mi się też ten papier.Kupiłam go rok temu bo mi się podobał i nadal leży i czeka bo nie mam pomysłu by go użyć.Ty zrobiłaś z niego naprawdę dobry użytek .


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - DecouDream - 02-25-2015

(02-23-2015, 10:30 AM)Vika napisał(a): Koronka jak koronka, jednym się podoba, innym nie Wink
Ja bym ją zamoczyła w bejcy (tej z dołu) przed położeniem...
Super pomysł, że to mi do głowy nigdy nie przyszło Smile Zapamiętuję! i dziękuję!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - martag90 - 02-25-2015

mnie się podoba w całości Smile śliczny motyw i cudownie wylakierowane Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - gofira - 03-02-2015

wieko bardzo mi się podoba Smile
ale na bok dałabym przecierkę - no tak już mam - taka faza Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Virgo_777 - 03-02-2015

Następny też z koronką będzie, ale inną. I nie wiem kiedy Wink
Dziękuję bardzo Duszki za wszelkie opinie Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 55 - a jednak... chustecznik - Virgo_777 - 03-22-2015

Zawsze (na na ogół) popękana jasna praca wypełniana jest ciemniejszą patyną. Chciałam odwrotnie. No i klejenie ciemnego motywu na biały podkład to kiepska sprawa, bo powyłaziły jasne plamy i kleiłam drugą warstwę tego samego motywu. Pokrakowałam. Popękało pęknie. Wypełniłam białą pastą woskową, poprzecierałam dół pudełka tą samą pastą. Mnie sie podobało. Zabezpieczyłam wierzch lakierem śmierdziuchem. Super było nadal. położyłam kilka warstw lakieru wodnego i... zrobił się intensywny celulit.... Uznałam, że można by go potraktować jak swojego rodzaju fakturkę. Dobra. Ale jak się okazało, że krak nie przestał pękać i po kilku tygodniach spękał nawet lakier to sie już zdenerwowałam z deczka... Ale co tam...
               

Zdjęcia... Undecided


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - DecouDream - 03-22-2015

Szalony krak, robi co chce... Wiem jak może denerwować taka samowola. Ale efekt końcowy podoba mi się Smile Super jest też pobielony "dół".


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-22-2015

Partactwo jak ta lala. Chociaż wcale się tak bardzo nie spieszyłam z warstwami. Ale trudno. Jest też pozytyw. Przekonałam się, że czarna bejca gorzej wyglada niż heban. Heban ma taki... cieplejszy odcień czerni. Teraz czekam aż mi troche przejdzie i spróbuję machnąć jeszcze kilka warstw lakieru. Dobrze, że mam naleweczkę od Reni Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - martag90 - 03-22-2015

Dół i środek bardzo ładnie przebielony Smile Kraki, no cóż, żyją własnym życiem... to co mnie lekko przeszkadza, ale tak troszkę, to wrażenie rozmazania motywu przez ten jasny krak, bo jednak spękał Ci (choć ładnie) to obficie. Albo tak pada światło i to tylko wrażenie, albo można było tę białą patynę miejscami lekko przyciemnić inną... tak sobie myślę Smile