Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - cavi - 03-22-2015

Skrzynka jest piękna, bardzo mi leży ta kolorystyka do spółki z wielką różą Smile Szkoda, że krak tak zgłupiał Sad Jaki to krak?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-22-2015

Cavi, krak Dali i pierwszy raz tak zrobił.
Marta, zdjęcia w moim wykonaniu to jeszcze wieksza porażka niż "działalność" kraka. Jak dla mnie to w rzeczywistości ilość białej pasty na dole pudełka i w spękaniach dobrze razem wyglądają. Na zdjęciach na wieku widać jakby białawe plamy - w rzeczywistości ich nie ma.

Nie odpuszczę, zrobię jeszcze coś tak "na odwyrtkę".


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Merilon - 03-23-2015

Taka mroczna ta szkatułka Smile Ja nigdy jeszcze nie próbowałam klejenia na ciemnym tle. A z tym krakiem to znam to uczucie, miałam tą samą sytuację na mojej deseczce kuchennej, w której taki efekt końcowy w sumie mi nie przeszkadzał, i w wieszaku na klucze. Tam to już w ogóle był kosmos, bo lakier mi popękał pomimo iż pomiędzy spękaczem a lakierem była warstwa farb i szlifowania Big Grin kraki są szalone i tyle Big Grin


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-23-2015

Merilon, nie kleiłam na ciemnym tle. Kleiłam na białym, tylko dwie warstwy tego samego motywu.
Szaleństwo kraka to jedno, a "wybitne zdolności" moje to drugie.. Undecided


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-23-2015

Merilon, nie kleiłam na ciemnym tle. Kleiłam na białym, tylko dwie warstwy tego samego motywu.
Szaleństwo kraka to jedno, a "wybitne zdolności" moje to drugie.. Undecided


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - abask - 03-23-2015

A mnie się podobuje i już Wink) U mnie krak nie wychodzi wcale Sad a u Ciebie podwójnie, o! Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Ginger - 03-23-2015

Takie klasyczne decoupage kojarzy mi się właśnie z ciemnym tłem .Krak mi się podoba. Wygląda jak faktura liści.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-24-2015

Na liście nowych postów widzę, że Atanerka coś napisała. Wchodze w wątek i nie ma jej wpisu. Wchodzę na jej profil i widzę, że napisała.
Kur... (nie...czaczki). O co tu chodzi?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Virgo_777 - 03-24-2015

O! Jest post Smile
Kraki to faktycznie urwiski są ...


RE: Raz kozie... pokazuję... - 57-na opak po całości - Shanna - 03-25-2015

Nic sie nie martw. Mnie kiedys jednoskladnikowy tak spekal, ze kanion colorado przy spekaniach to pikus.