Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - cavi - 04-14-2015

No i rozkradli takie pięknosci, nic nie zostało Sad Gładź jak szkło, nie jak puszka Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Malgano, wszystkie mają wieczka z giętkiego plastiku. Nie malowałam ich, bo już wcześniej robiłam puszkę z takim wieczkiem. Po niedługim czasie lakier i farba poodłaziły to teraz dałam sobie spokój...
Reni, akurat ta przez Ciebie wybrana już zaklepana Sad Duży (znaczy starszy) zabiera ją do pracy. Gładkie puszki, bo takie wybierałam kupując kawę (ta sama kawa bywa i w gładkich i w rowkowanych puszkach), a dwie dostałam od koleżanki.
Zuzek, te na środkowym zjęciu są z krakiem, tylko z różnymi patynami.
FutrzaQ, na puszkach jest sporo lakieru, ale wszystkie się zamykają i chyba nie szybko zrapie się lakier. A jak się zdrapie to się domaluje Wink
Muszko, wiesz jak to z kraczkami, albo nie wychodzą, albo wychodzą według ich "zasad" ... pieruny zatracone no...
Marta, po całości zupełnie to ta paryska, pozostałe z dwóch części - jedna strona, później druga. Wyjątkiem jest ta "obluszczona", bo tę okleiłam kwadratowymi motywami i dodałam listki.
Cavi, te nie są są gładkie, w każdym razie nie tak jak bym chciała, ale trudno...

Dziękuję Duszki Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - cavi - 04-14-2015

Aha, nie są gładkie, mhm...
Miałam okazję w niedzielę podziwiać na żywo Twoje szkatułki u Renatki, nawet jak puszki są tylko w połowie tak wylakierowane, to i tak szaleństwo Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Cavi, no fioła mam Undecided


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - cavi - 04-14-2015

Fioł fiołem, ale ja i tak chcę zobaczyć jak Ty to robisz Smile Chociaż jedną warstewkę chcę zobaczyć jak nakładasz Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Nakładam zwyczajnie, ale jak bombelki wyłażą, to Ty mnie już nie chciała byś widzieć, a napewno nie słyszeć... Sad


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Dzięki Olik Smile Tylko czemu szalone..?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Aaaa... Słoiki będą mniej "świetliste" Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Matowce też mam Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 04-14-2015

Grażynko, dziękuję Smile Wiesz, można zainwestować w kawę w puszcze zamykanej, zmalować, a później tylko uzupełniać pojemnik Smile