Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 65 - puszek kilka - Virgo_777 - 06-22-2015

Wrzucam i tu (kopia posta z wątku warsztatowego) celem przepedzenia pająków (chociaż na chwilęSmile)
...
Fotograf ze mnie jak z koziej...
Ramka będzie z lusterkiem (jak powiedział, że zrobi to zrobi i nie muszę przypominać co miesiąc...Wink). Wygląda ta ramka znacznie inaczej niż miała być wedle wstępnego pomysłu Undecided. Butelka została spsuta - fiksatywą rozmyłam napis, który Malolcia tak pięknie odręcznie napisała. Malolciu, wybacz... SadA serducho... spęki super wyszły, ale tylko dzięki Natabuskowi. Rzekła ona - wypełniaj. Wypełniłam, zmyłam step 2 i są. Na drugi dzień patrzę - popekało jak durne, ale już nie wypełniałam... hehehe.. Gdyby nie Gosia... Dzięki Gonia Smile
           


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - martag90 - 06-23-2015

co ja widzę! piękne rzeczy Smile te "drapane cienie" dookoła na rameczce z przyszłym lusterkiem i ciapana butelka w "szarym moro" a najbardziej podoba mnie się serduszko - czyste i smaczne Smile no i jakie spęki Big Grin pierwsza klasa Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - Virgo_777 - 06-24-2015

Dziękuję Marta Smile
Butelka, moim zdaniem, jest fajna, tylko sp....napis Sad
A te "przetarcia" na ramce w naturze nie odcinają się aż tak bardzo jak jest to widoczne na zdjęciu.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - martag90 - 06-24-2015

no szkoda napisu, to fakt... no cóż. a mnie te przetarcia podobają się nawet odcięte Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - Merilon - 06-24-2015

Piękne rzeczy Smile butla boska, nawet mi to rozmycie nie przeszkadza Wink no i serducho boskie!! jak ja kocham takie spękania ! może kiedyś będzie mi dane takie otrzymać...ahhh.... rameczka smacznie owocowa Smile też mam takową, od Reni dostałam i też muszę się za nią zabrać B-)


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - wiolka42 - 06-24-2015

Justynka już nie wiem gdzie komentować te Twoje warsztatowe prace . Na fb lajknęłam Wink. Tutaj napisze że nie wiem co mi się podoba naj Smile. Wszystko fajowskie.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - abask - 06-24-2015

Nie widziałam, nie dotykałam ale podziwiam z otwartą gębusią Wink))


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - DecouDream - 06-24-2015

Mogę powtarzać takie rzeczy bez końca, wszędzie, w każdym wątku: świetne prace! Big Grin


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - b-b - 06-24-2015

Rameczka mniamniuśna Smile Serducho...co za spękania!:o A butla...mmmmm! Cudna Big Grin


RE: Raz kozie... pokazuję... - 70 - po warśtatach ;) - Virgo_777 - 06-24-2015

Miłe jesteście przebardzo Smile Dziękuję Smile
A teraz poproszę drugi rzut komentarzy - takich szczerych...