Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - b-b - 08-09-2015

Wszystko bardzo ładne i aż żal , że już z pticami klucznik zajumany Sad
A mi w te upały to nic nie chce się robić Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - DecouDream - 08-09-2015

Virguś, u Ciebie jak zawsze schludnie i estetycznie, a co więcej pięknie. Oczy cieszy każda praca. Kompozycja i wykonanie rewelacja!


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - apawlaczka - 08-10-2015

uuuu ile tego i w dodatku wszystko grabione. Mnie się najbardziej podobają tabliczki, uwielbiam takie motywy :-)


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - malgana - 08-10-2015

Ja się kocham w Hildzie a już ją zabrały.... buuuuu........ Wink
Kluczniki śliczne, ale wszystko mi się podoba Big Grin


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - cavi - 08-13-2015

Ile tego Smile A wszystko cudne. Tabliczki widziałam w trakcie tworzenia, prześlicznie Ci wyszły.
Z górnego rzędu też mi się wszystko podoba, ale chyba najbardziej ptaszki. Urzekająco delikatne Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - Virgo_777 - 08-14-2015

Bardzo dziękuję za miłe słowa Smile
Tabliczki to transfery. Od Reni oczywiście Wink (i tabliczki, i transfery). Motylki z ryżowca dodane. Tabliczki w macie najmatowszym. A wisiały będą... w nowym lokum, w którym będę bywała okresowocyklicznie / wakacyjnie.
Chusteczniki to test nowych szablonów. Bordowy miał być inny, ale okazawszy się, żę drewno było czymś dziwnym nasączone w jednym końcu i bejca nie chciała tam wsiąkać. Musiałam go ratować i przyszło oszablonować.
Kluczniki zapotrzebowane, ale ten ptaszkowy to normalnie przypadek. Miał być w winogrona, później z kotem, ale niespodziewany kolor po pomalowaniu farbą na bejcę zmusił mnie do takiego efektu końcowego. A różany zwyczajnie, jak Natabusek uczyła spękany. Róża w środku z szablonu reliefowego i postarzone maziajami prawie suchym pędzlem.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - FutrzaQ - 08-20-2015

Szafka na klucze bardzo mi się podoba, teraz sam szafkę (większa ale jednak) kupiłem i dumam jak tu się zabrać za nią Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - martag90 - 08-24-2015

Klucznik z ptaszorami pierwsza klasa, zwłaszcza środek i te przetarcia farbą. Chustecznik z pismem niestety już zabrany... Hilda niestety też. A skąd masz ten kolor wina? Super jest...


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - Virgo_777 - 08-24-2015

FutrzaQ, też dumałam i co? Wyszło całkiemzupełnie coś innego. Działaj i pokaż. Dzięki Smile
Marta, rozumiem, że chodzi o kolor chustecznika..? To bejca rustykalna Dragon-a w kolorze wiśnia. Pierwszy raz wyszedł taki odcień i jeszcze go troszkę przetarłam papierem ściernym przed lakierowaniem. A jeśli o szablon chodzi to szablon Cadence w Drewlandii nabyty.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 72 - kilka (z telefonu) - martag90 - 08-24-2015

Kolor, kolor. Bardzo soczysty Wink ja coś nie mogę trafić tych bejc w pobliskich budowlanych... Sad