Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 78 - pojemnik na...(?) - cavi - 10-30-2015

Justynko, zastanawiam się nad tym konkursem, bo mam duże wątpliwości, czy dam radę czasowo.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 78 - pojemnik na...(?) - Virgo_777 - 10-30-2015

Karola, dasz, dasz... zapisz się Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 78 - pojemnik na...(?) - Virgo_777 - 10-31-2015

W ramach testowania różnych mikstur i specyfików (farba kredowa, lakier do farby kredowej, nowe suche pastele, stary lakier mocno matowy, stary lakier gumowy) zaistniało takie starutkie pudełko.
               
Zdjęcia są robione z lampą i bez lampy.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - DecouDream - 11-01-2015

Ataner napisał(a):Co ona robi temu kotu???! Big Grin
Naughty

Bardzo mi się podoba eksperymentalne pudełko. A najbardziej środek. Śliczota. Przetarcia takie uwielbiam. Super spęki i fajnie, że motyw z kocią sadystką nie jest na środku.
A jak wrażenia po wykorzystaniu w.w. specyfików?


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - Virgo_777 - 11-01-2015

Pudełko w sklepie jako "na banknoty" - taka drewniana "skarpeta" można rzec Wink
Spękacza nie używałąm. Popękał lakier. W rzeczywistości dużo mniej je widać te spęki. Lakier był gęsty i zbyt gruba warstwa zostałą położona. Myślę, że to jest przyczyną popękania. Chyba, że spodni lakier z wierzchnim taki efekt spowodowały. Tego nie jestem pewna.
Lakier mocno matowy, którym wykończone jest wnętrze też zgęstniał (ma teraz konsystencję Luxens-a), ale dobrze się rozprowadza i nie fiksuje. Użyłam go już kilka razy i jest dobrze. Zobaczymy jak będzie wyglądał za jakiś czas (jakiś (?))
Coraz bardziej podoba mi się cieniowanie suchymi pastelami. Wierzch, a konkretnie brzegi są podcieniowane, żeby kolortła zgrywał się z kolorem wnętrza. Wnętrze pięknie pasowało do góry bez cieniowania póki nie psiknęłam pasteli fiksatywą. Kolory się zmieniły i trzeba było działać... Wink
Co do motywu to myślę, że jest to całkiem częsta pozycja kota schwytanego przez dziecko. Zwłaszcza kiedy rezolutna dziewczynka chce przekonać zwierzaka, że ten musi konecznie być w jej rączkach, albo, że musi zostać przeniesiony w inne miejsce. O biedny Rudzielec... Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - cavi - 11-01-2015

Urocze pudło Smile A która kolorystyka jest prawdziwsza? Bo mnie się bardziej podoba to bez lampy, w szarościach.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - Virgo_777 - 11-01-2015

Cavi, chyba bliżej prawdy jest to pierwsze (pierwsze dwa zdjęcia) Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - Virgo_777 - 11-01-2015

Malola, jak ładnie... Dziękuję Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - abask - 11-02-2015

Mnie się podobają spękania ( bo mnie nadal nie wychodzą) Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 81 - testowy staroć - wiolka42 - 11-02-2015

No tak jedni się starają i im nie wychodzi a taka Justyśka pomazała lakierem i jej wyszło. Nie bawię się tak ;(. Chyba nikt nie zabrał a tak pieją Smile. Ponieważ lubię taki motywy - moja .