Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek (/showthread.php?tid=371)



RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - Virgo_777 - 12-30-2015

Wiola, a dlaczemu nie pierwsza..? Thx Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - wiolka42 - 12-30-2015

Justynka nie wiem Sad. Jakoś ta trzecia mi podpasowała Wink.


RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - Virgo_777 - 12-30-2015

A, to rozumiem Smile Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - Pasada - 01-03-2016

Fajnie pasują do szerokości półki ;o))
Ta krateczka mi się podoba, taka równiutka i te owale fajne som ;o))


RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - Virgo_777 - 01-04-2016

Dziękuję Pasadko Smile


RE: Raz kozie... pokazuję... - 88 - trzech... - Virgo_777 - 01-06-2016

Mikołajkowa skrzynia dla Oli (zdjęcia zabrałam od Oli, bo przecież nie pożyczyłam, bo nie oddam Wink).
Drewno było dla mnie trudne. Kiepsko wysuszone, po bejcy pękło dno, wnętrze to jakby każda ścianka z innego drewna i bardzo kostropate. Starałąm się , bo przecież to Mikołajki, prezent... A i tak moce dziwne "pomogły" na finiszu Undecided. No cóż...
Skrzynia spora, bejcowana. Wierzch z szablonem w narożnikach i tabliczką spękaną. Wnętrze z pasującym (mam nadzieję) motywem. Miało być starawo...
       


RE: Raz kozie... pokazuję... - 91 - Mikołajki - dla Oli - Virgo_777 - 01-06-2016

A na pyndzle pudło może..? Olik, spore jest to na coś tam się zda.
A gdzie ta no... ta konstruktywna...? Wink
Gosia, uchwyty to zasługa Dużego. To on wyczaił je w LM, ja miałąm inne w planie. Uchwyty faktycznie pasują do takich wymiarów pudła. Myślę, że bez tych narożnikowych zdobień zbyt pusto by było na wieku. O ile mnie pamięć nie myli to okiem patrząc są mniej wyraźne niż na fotce.
A tak wszystko gra..? A ten brąz w rowkach wieka w środku to nie zbyt czekoladowy czasem..? Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 91 - Mikołajki - dla Oli - Virgo_777 - 01-07-2016

Narożniki tą samą farbą malowane co obramowanie ptaszkowego motywu na wieku. To ta sama farba, która jest na wieku szkatułki na nózkach. Takie bardzo stare złoto jakby w zieleń wpadające. Środek jednak nie taki...
Dziękuję Duszki Smile :*


RE: Raz kozie... pokazuję... - 91 - Mikołajki - dla Oli - abask - 01-07-2016

Skrzynia super i mnie się podoba. W środku widać jakieś mazaje ale ja wiem z doświadczenia, że zdjęcie nie zawsze pokazuje prawdę.
Uchwyty są świetne Wink


RE: Raz kozie... pokazuję... - 91 - Mikołajki - dla Oli - wiolka42 - 01-07-2016

Justynka a po co tą obramówkę w środku na wieczku dałaś? Celowo czy z jakiejś potrzeby? W ogóle mi to nie pasuje . Sory. Ja też mam jedną taką pracę którą spitoliłam właśnie czymś takim , ale tylko dlatego że porobiły mi się jakieś żółte zacieki od lakieru. Poza tym praca super.