Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
mój kochany filc;) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: mój kochany filc;) (/showthread.php?tid=783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


mój kochany filc;) - Cheryy - 01-10-2012

Uwielbiam filcowanie, na sucho, na mokro, za pomocą szlifierki noo wszystko może jest jeszcze jakaś pasjonatka? Oto kilka moich tworów


RE: mój kochany filc;) - callisto - 01-10-2012

cheryy, mogłabyś wyjaśnić na czym polega na sucho a na czym na mokro?
prace budzą mój zachwyt Smile


RE: mój kochany filc;) - Shanna - 01-10-2012

Piekne prace. Mnie oczywiscie podoba sie najbardziej torebka. Niebieski kwiatek tez piekny.
Filcowanie widzialam chyba w programie Marty Stweart, ale takie za pomoca igly to chyba nie dla mnie. Za to podobaja mi sie ozdoby zrobione juz z gotowego filcu i z racji ze postanowilam polubic sie z igla i nitka chce wlasnie na takim filcu poprobowac.


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-10-2012

a oto jeszcze kilka moich pracSmile filcowanie na sucho odbywa się za pomocą takich specjalnych igieł które mieszają wełnę i dużo szczegółów można za ich pomocą zrobić a filcowanie na mokra odbywa się za pomocą cieplej wody i mydła i własnych rączekSmile świetna zabawa


RE: mój kochany filc;) - Vika - 01-10-2012

Zabawa... dobre sobie! jak dla kogo, dla mnie to pewnie byłaby kara...Tongue
A torby śliczniaste są! Smile


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-10-2012

dziękujęSmile poważnie mówię to świetnaSmile ale poza filcem robię wszystko inne co można zrobić samemu. Ostatnio robiłam ozdoby z masy solnej na jarmark świąteczny


RE: mój kochany filc;) - Vika - 01-10-2012

Czyli następna "pozytywnie zakręcona"! I bardzo dobrze! Takich nam tu trzeba, tak trzymać!!
Solne tworki są mi dużo bliższe niż filc, też się nimi bawię od czasu do czasu...Tongue
Twoje solniaki są bardzo, bardzo... Smile


RE: mój kochany filc;) - Zuza - 01-10-2012

A ja ani filcu, ani soli... A tak mnie kuszą... Ale czasu już mi chyba na to wszystko nie starczy...

Piękne te filcaki! Torby rewelacyjne!! To już chyba wyższa szkoła jazdy...

A solne aniołki zawsze mnie rozczulają... Bo takie... no, z dzieciństwa... Smile


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-10-2012

dzięki dziewczynySmile a co do torebek to wcale nie są tak trudne do wykonania jak wyglądają, wystarczy odrobina cierpliwości zresztą jak do wszystkiegoSmile
a to były moje świąteczne propozycje, w końcu mam komu pochwalić się tym wszystkim co zrobiłamBig Grin    


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-10-2012

Jak się już czegoś na uczę to jakoś z czasem zaczyna mi brakować weny więc szukam czegoś nowego do nauki a później z czasem wracam do tego co robiłam wcześniej i tak w kółkoSmile człowiek nigdy za dużo nie umie, całe życie się przecież uczymySmile