Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój kochany filc;)
#1
Uwielbiam filcowanie, na sucho, na mokro, za pomocą szlifierki noo wszystko może jest jeszcze jakaś pasjonatka? Oto kilka moich tworów


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
cheryy, mogłabyś wyjaśnić na czym polega na sucho a na czym na mokro?
prace budzą mój zachwyt Smile
Odpowiedz
#3
Piekne prace. Mnie oczywiscie podoba sie najbardziej torebka. Niebieski kwiatek tez piekny.
Filcowanie widzialam chyba w programie Marty Stweart, ale takie za pomoca igly to chyba nie dla mnie. Za to podobaja mi sie ozdoby zrobione juz z gotowego filcu i z racji ze postanowilam polubic sie z igla i nitka chce wlasnie na takim filcu poprobowac.
Odpowiedz
#4
a oto jeszcze kilka moich pracSmile filcowanie na sucho odbywa się za pomocą takich specjalnych igieł które mieszają wełnę i dużo szczegółów można za ich pomocą zrobić a filcowanie na mokra odbywa się za pomocą cieplej wody i mydła i własnych rączekSmile świetna zabawa


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#5
Zabawa... dobre sobie! jak dla kogo, dla mnie to pewnie byłaby kara...Tongue
A torby śliczniaste są! Smile
Odpowiedz
#6
dziękujęSmile poważnie mówię to świetnaSmile ale poza filcem robię wszystko inne co można zrobić samemu. Ostatnio robiłam ozdoby z masy solnej na jarmark świąteczny


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#7
Czyli następna "pozytywnie zakręcona"! I bardzo dobrze! Takich nam tu trzeba, tak trzymać!!
Solne tworki są mi dużo bliższe niż filc, też się nimi bawię od czasu do czasu...Tongue
Twoje solniaki są bardzo, bardzo... Smile
Odpowiedz
#8
A ja ani filcu, ani soli... A tak mnie kuszą... Ale czasu już mi chyba na to wszystko nie starczy...

Piękne te filcaki! Torby rewelacyjne!! To już chyba wyższa szkoła jazdy...

A solne aniołki zawsze mnie rozczulają... Bo takie... no, z dzieciństwa... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
dzięki dziewczynySmile a co do torebek to wcale nie są tak trudne do wykonania jak wyglądają, wystarczy odrobina cierpliwości zresztą jak do wszystkiegoSmile
a to były moje świąteczne propozycje, w końcu mam komu pochwalić się tym wszystkim co zrobiłamBig Grin    


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#10
Jak się już czegoś na uczę to jakoś z czasem zaczyna mi brakować weny więc szukam czegoś nowego do nauki a później z czasem wracam do tego co robiłam wcześniej i tak w kółkoSmile człowiek nigdy za dużo nie umie, całe życie się przecież uczymySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl