Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
mój kochany filc;) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: mój kochany filc;) (/showthread.php?tid=783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: mój kochany filc;) - Shanna - 01-10-2012

Za torebki moge zabicTongue Przesliczne sa.


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-11-2012

dziękuję bardzoSmile kilka torebek nawet poszło w światCool myślałam żeby zrobić podkładki pod kubki z tego szarego filcu jest on dość gruby ok 6mm i ozdobić jakimiś folkowymi motywami właśnie decoupage, myślicie że da radę?


RE: mój kochany filc;) - Shanna - 01-11-2012

A mozesz zrobic jakis kurs filcowania?


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-11-2012

hmm czemu nieSmile może poszukam filmików z których ja się uczyłam i wam pokażęSmile najlepsze w tej dziedzinie są Rosjanki i Ukrainki jakie one cuda robią to głowa mała


RE: mój kochany filc;) - Zuza - 01-11-2012

Myślę, że deku na filcu to zły pomysł... Prędzej widziałabym na takich podkładkach wfilcowane na sucho wzory...


RE: mój kochany filc;) - callisto - 01-11-2012

piękne rzeczy. chętnie podpatrzyłabym tą technikę. Będąc na targach w Poznaniu widziałam część warsztatu, ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej


RE: mój kochany filc;) - Vika - 01-11-2012

rany Grażula - skąd Ty wiesz, że gotowy czy nie ten filc?
"Dodatki filcujesz sama, bo to widać" - tak? widać? ja tam nic nie widzę czy gotowy, czy sama... ja tylko wiem, że mi się podoba!
A to filcowanie to chyba teraz modne, bo dużo tego...
I na targach, jak mówiła Wirująca, też było... i nawet uczyli na warsztatach... Smile... no ale czasu było mało...


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-11-2012

Tak ten szary i biały filc kupuję gotowy na metry i szyje jakiś wymyślony modelSmile a resztę, wszystkie kwiatki itd robię z wełny przeważnie filcuję na mokro bo jakoś tak ufilcowane na mokro bardziej mi się podobaSmile chętnie sama bym się na takie warsztaty zapisała ale najbliżej są organizowane w Poznaniu a to jakieś 80km i dość spore koszty więc jakoś sama wszystkiego się nauczyłam i ciągle się uczę


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-12-2012

obrazek 2 i 3 to wszystko filcowane na mokroSmile a torebki na 1 to już wyższa szkoła jazdy zresztą chciałam swoje też wykończyć okuciami ale to znów dodatkowe koszty a już nie mówię o ozdobnych 'uszach' za 1 parę i to nie jakiś super ozdobnych trzeba u nas w Polsce dać ok 30 złConfused ja swoje sprowadziłam z Czech i się okazało że są to najprostsze drewniane więc koleżanka ozdabiała mi je właśnie decu ja się jeszcze wtedy tym nie interesowałamSmile


RE: mój kochany filc;) - Cheryy - 01-12-2012

wszystko zależy od tego ile warstw wełny sobie ułożyszSmile na torebkę musi być więcej żeby nic się z niej nie wymknęłoBig Grin ja zrobiłam sobie szal taki szeroki ale nie mam jakoś weny żeby go wykończyć... Myślałam też żeby go przerobić na kamizelkę ale też nie mam wenyUndecided