Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Shabby'owy zawrót głowy ;) str. 161 - Merilon - 08-19-2015

Jejku, dziewczyny dziękuję za życzonka Smile jesteście kochane Smile :*


RE: Mój Decoupage :) Shabby'owy zawrót głowy ;) str. 161 - Tinuviel - 08-19-2015

Trochę spóźnione, ale szczere życzenia pomyślności, radości, zdrówka i wielu, wielu nowych pomysłów na decu! Smile

Happybday Happybday Happybday


RE: Mój Decoupage :) Shabby'owy zawrót głowy ;) str. 161 - FutrzaQ - 08-20-2015

Większe meble zawsze wydają mi się takie trudne i jak ktoś zrobi coś fajnego to mam takie woow, super Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Shabby'owy zawrót głowy ;) str. 161 - Merilon - 08-24-2015

Dziękuję dziewuszki Smile witaj Futrzaku po długiej przerwie Smile


RE: Mój Decoupage :) Shabby'owy zawrót głowy ;) str. 161 - Merilon - 08-25-2015

Teraz chciała bym wam pokazać skrzyneczkę na wino, która musiałam wykonać w tempie ekspresowym. Jest to skrzynka na wino dla Młodej Pary, wesele było zaraz po naszym powrocie z urlopu (wracaliśmy w czwartek wieczorem,a wesele w sobotę było). Ponieważ był to dobry znajomy mojego męża, a Młodzi zażyczyli sobie winko zamiast kwiatów, musiałam zrobić im skrzyneczkę. Zaczęłam ją robić tuż przed wyjazdem, a potem po powrocie w piątek szybciutko kończyłam Big Grin powiem wam, że ja mam chyba pecha do białych prac, ewidentnie mi nie wychodzą :/ Skrzyneczka była sosnowa, użyłam najlepszej farby jakiej miałam (nie z budowlanego tylko z plastycznego), lakieru 3V3 który nigdy mnie nie zawodzi, ale i tak mi wszystko zżółkło Sad zwłaszcza przód gdzie była serwetka. Całość wykończyłam kameleonem aby nieco złagodzić te żółte odcienie i całość nawet znośnie, ale brak mi sił do tego białego koloru... Przód to jest motyw serwetkowy + transfer, z boku reliefy. Zdjęcia robione na szybko, było dość ciemno więc jakość średnia. Aha... zawieszka z imionami i datą to jest magnesik, taka pamiątka dla młodych Smile

               


RE: Mój Decoupage :) Weselnie :) str. 164 - Tinuviel - 08-25-2015

Nie masz się co przejmować tymi zażółceniami, bo całość faktycznie wygląda jakby tak powinno być. Uważam, że kolorystyka i motyw pięknie dobrane do okazji. Na pewno się spodobało Smile


RE: Mój Decoupage :) Weselnie :) str. 164 - b-b - 08-25-2015

Jestem pewna, że Młodzi byli zachwyceni. Zażółcenia wyglądają tak jakby miały w tym miejscu być Smile
I jak to mówią -jak się człowiek śpieszy to ... Wink


RE: Mój Decoupage :) Weselnie :) str. 164 - cavi - 08-25-2015

Piękna w każdym szczególe Smile Nawet zażółcenia, według mnie, nic jej nie odbierają uroku.


RE: Mój Decoupage :) Weselnie :) str. 164 - Virgo_777 - 08-25-2015

Joł, piękny upominek. Zażólcenie pasuje do winka. I to serio, serio.
A ten V33 to może z LM masz...?


RE: Mój Decoupage :) Weselnie :) str. 164 - FutrzaQ - 08-25-2015

Moim zdaniem super, fajny ten motyw kwiatowy Smile