Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#1
Wink 
Trochę to trwało, ale w końcu udało mi się znaleźć chwilkę czasu na sfotografowanie moich "Dzieł" i wrzucenie co nieco na forum, aby się z wami podzielić :-) Jestem ciekawa bardzo waszych opinii jako ekspertek w tej dziedzinie ;-) Wink
A więc po kolei:
Orientalna szkatułka zrobiona na prośbę dla miłośniczki Indyjskiej Kultury Smile

                           

Szkatułka rozkładana z lustrem i ramką na wieczku Smile:

                   

Chustecznik Smile [ teraz bym wybrała inna kolorystykę] :

   

Pudełko na herbatę Shy

       


Szkatułka z makami Smile

               


Kolejna szkatułka zrobiona na prezent:

               
Odpowiedz
Reklama
#2
Dużo prac jak na początek... I mi najbardziej podoba się ostatnia praca Wink Inne są jak dla mnie troszkę przekombinowane... Ale to pewnie dlatego, że wolę styl "czysty" i minimalistyczny Wink Ogólnie fajnie Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#3
"Dużo" prac, bo teraz dodałam wszystkie jakie zrobiłam do tej pory, a ciekawię się decoupage'm już od ponad pół roku Smile Lakier jest na wszystkich, dużo też zależy od zdjęcia, czasami nie widać wszystkiego jak w realu. Mi osobiście podobają się i styl minimalistyczny i bardziej "Wybujały" ogólnie eksperymentuję i dopiero ustalam swój wymarzony styl Wink ja ogólnie fascynuję się kulturą wschodu więc wszystko co orientalne mi się b. podoba Rolleyes stąd też czuję wielki sentyment do szkatułki którą zrobiłam na "zamówienie" (ta pierwsza orientalna) . Tulipanek też mi się podoba, to moje ostatnie dzieło Cool najbrdziej w decoupage'u lubię to że nieważne co i jak bym zdobiła mam z tego frajdę jak małe dziecko i biegam po całym domu z taką miną --> Big Grin
Odpowiedz
#4
A mnie najbardziej podoba się herbaciarka...

Ataner ma rację - też mam wrażenie, że lakieru zbyt mało i niezeszlifowane grudki farby... ale poczatek bardzo obiecujący Smile
Odpowiedz
#5
A mi bardzo podoba się szkatułka z makami Smile
Odpowiedz
#6
ładnie Smile
Podoba mi się pudełko na herbaty Smile
Piękne początki Smile
Mnie także wydaje się, że przydałoby się ciut więcej lakieru.. ale i tak mi się podoba Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
A mi się wszystko podobaSmile
Odpowiedz
#8
(01-15-2012, 06:25 PM)wieja84 napisał(a): A mi się wszystko podobaSmile

Mnie tez.
Choc przyznam, ze przygladam sie tej indyjskiej szkatulce i sama nie wiem. Chyba to nie moje klimaty.
Odpowiedz
#9
Tak się przyglądam,oglądam i zabieram herbaciarkę i pudełko z tulipankiemWink
Odpowiedz
#10
pierwsze miejsce szkatułka indyjska ale ogólnie wszystko mi się podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl