Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Merilon - 08-31-2015

Są, ale takie delikatne, teraz jak tak patrzę to mogłam zrobić faktycznie mocniejsze.... no ale czas mnie tak gonił !

o, może tu będzie widać te przecierki:
   


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - FutrzaQ - 08-31-2015

A mi się zamykanie podoba Big Grin i kolorystycznie bardzo mi pasuje Big Grin


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - b-b - 08-31-2015

Fajniutki...i mojej Mamie by pasował Wink


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Merilon - 08-31-2015

Dziękuję Futrzaku, pomponik robiłam sama Smile b-b no właśnie ten chustecznik robiłam pod gust teściowej Wink


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Tinuviel - 08-31-2015

Akurat nie moja kolorystyka, bo nie przepadam za niebieskim, ale bardzo mi się podoba. Grunt to by się podobało odbiorcy i by jemu wszystko pasowało. A skoro specjalnie robiłaś pod gust teściowej to na pewno się spodoba :-) Koroneczka i zamknięcie bardzo mi się podoba i uważam, że całość bardzo fajnie zagrała Smile


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Merilon - 09-01-2015

Tinuvel, dziękuję bardzo Smile teściowa była zachwycona. Natabusku, oj mi też było szkoda że brakło mi czasu na ten mat Sad Reniu, dziękuję bardzo Blush


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - abask - 09-01-2015

Teściowa zadowolona? jeśli nie to ja chętnie przygarnę Wink))
Jest świetny i mam wrażenie, że róże są 3D Wink


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Merilon - 09-02-2015

Dziękuję muszko Smile Cieszę się że ci się mój pomponik spodobał Smile Z matem był by idealny, bardzo mi było szkoda że brakło mi czasu Sad niestety teściowa mieszka na wsi, 200km ode mnie i nie było opcji że dam jej za kilka dni. Z tym zapinaniem to też się pierwszy raz spotkałam, taka nowość, więc postanowiłam zakupić i zrobić taki Smile
Grażynko wasze uwagi są zawsze bezcenne i bardzo ważne dla mnie. Z tymi przecierkami to teraz też widzę że górę bym bardziej przytarła, ale w pośpiechu nie było czasu na zastanawianie. Niebieskich różyczek nie miałam niestety, dlatego wybrałam te białe. A koroneczka na dole to właśnie taka lekko prześwitująca tylko, efekt uzyskany przypadkiem ale bardzo mi się spodobał Big Grin


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - cavi - 09-02-2015

A mnie się podoba tak jak jest Smile No, tego matu troszkę szkoda.


RE: Mój Decoupage :) różany chustecznik str.166 - Merilon - 09-03-2015

Grażynko Wink
cavi no szkoda, szkoda, ale pocieszam się faktem, że zanim trafiłam na forum nie widziałam nic złego w błyszczących przetarciach i teściowa też nie widzi nic złego w tym Wink