Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - abask - 03-01-2014

A ja to bym rzuciła białych kropeczek Wink)) Tak czy siak mamie będzie miło mieć taki fajny przedmiot na biurku Wink))


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - Merilon - 03-01-2014

hmm.... Erato ale chodzi o te górne krawędzie mam wyrównać ,bo nie wiem za bardzo Big Grin ja jakoś tego nie widzę, ale skoro tak radzicie to zaraz wyrównam to co trzeba Smile a co do paćków to ja się już kiedyś niejednokrotnie wypowiadałam na forum, że ja ich nie lubię tak więc przykro mi dziewczyny ale niestety niepomaziam go niczym ;-)


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - DecouDream - 03-01-2014

Nawet maluteńko malusio bitumenkiem choć..? Shy


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - Kate27 - 03-01-2014

Bardzo ładny, mimo dużego wzoru i koloru to postrzegam go dość minimalistycznie Big Grin upstrzyłabym go jakoś Wink


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - jomajka12 - 03-01-2014

Merilon, masz rację, jest dobrze jak jest.


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - Erato - 03-01-2014

(03-01-2014, 08:38 PM)Merilon napisał(a): hmm.... Erato ale chodzi o te górne krawędzie mam wyrównać ,bo nie wiem za bardzo Big Grin ja jakoś tego nie widzę, ale skoro tak radzicie to zaraz wyrównam to co trzeba Smile a co do paćków to ja się już kiedyś niejednokrotnie wypowiadałam na forum, że ja ich nie lubię tak więc przykro mi dziewczyny ale niestety niepomaziam go niczym ;-)
Wiesz, może być tak, ze zdjęcie wydobywa to, czego na "gołe oko" nie widać... Ja widzę nierówne krawędzie i na gorze, i na dole.


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - Virgo_777 - 03-02-2014

Jak dla mnie wystarczy wyrównać krawędzie. Niczym nie trzeba maziać ani paćkać. W zamyślemiał być taki to niech zostanie.


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - apawlaczka - 03-02-2014

cały urok tego pojemniczka tkwi w prostocie, ponieważ motyw jest na tyle wzorzysty, że niczego nie trzeba dodawać. Faktycznie równe krawędzie poprawiłyby estetykę pracy. Lubię połączenie błękitów i granatów z bielą - jestem na TAK :-)


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - Merilon - 03-02-2014

Dziękuję dziewczyny za zrozumienie w sprawie paćków i maźiów Wink a krawędzie wyrównam jak radzicie, ale tylko te górne, te na dole jakoś nie rzucają się mi w oczy Wink mam nadzieję, że to że już go polakierowałam jakoś nie przeszkodzi mi w domalowaniu tych krawędzi...


RE: Mój Decoupage :) Bratkowy pojemniczek str.16 - DecouDream - 03-02-2014

A ja to do fanek konturówek wcale nie należę. Mam 3 (perłową, przezroczystą i złotą), ale póki stoją nietykane.