Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Osobista bombeczka str. 187 - Ginger - 12-08-2015

Ja też bym sie z takiej bombeczki ucieszyła Smile.Prawie jak dla mnie Wink


RE: Mój Decoupage :) Osobista bombeczka str. 187 - Merilon - 12-08-2015

(12-08-2015, 10:49 PM)Ginger napisał(a): Ja też bym sie z takiej bombeczki ucieszyła Smile.Prawie jak dla mnie Wink
ooo, to widzę że wielbicielek takich motywów w grupie wiekowej 10+ jest więcej niż tylko ja Wink


RE: Mój Decoupage :) Osobista bombeczka str. 187 - Merilon - 12-09-2015

To teraz ja pokarzę mój mikołajkowy prezent dla naszej Lady Slonko. Chciałam zrobić coś po swojemu, ale żeby też podobało się Marcie, więc postanowiłam zrobić szkatułkę w orientalnym stylu i w fuksjowym kolorze. Szkatułka pomalowana rozwodnioną farbą, na wieczku serwetka po całości uzupełniona złotymi stemplami i kropeczkami. Boki to przetarte stemple, do tego multum kropek różnokolorowych i nieco patyny. W środku dałam również nieco kropeczek. Mam nadzieję że Lady spodobał się prezent i będzie jej służyć Smile

                   


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - Merilon - 12-09-2015

Lejduś cieszę się bardzo Smile

(12-09-2015, 10:16 AM)grarut napisał(a): Wracając na chwilkę do bombki, to ja zawsze podcinam motyw w takim miejscu, żeby jak najmniej go zniekształcić. Czasem wycinam ostry trójkąt, a czasem tylko przecinam i kleję. W ten sposób pozbywasz się nadmiaru serwetki i zmarszczki nie mają szansTongue
hmm....ja przecinałam, na wycięcie trójkąta nie wpadłam Big Grin to takie buty :O następnym razem będę o tym pamiętać i spróbuję Smile

(12-09-2015, 10:16 AM)grarut napisał(a): Te złote ornamenty sprawiły, że jest to szkatułka w takim bollwoodzkim stylu.
taki właśnie był mój zamysł Smile ja teraz namiętnie oglądam Wspaniałe Stulecie więc się zainspirowałam tymi klimatami Wink
(12-09-2015, 10:16 AM)grarut napisał(a): Bardzo mi się podoba i ten metalowy ornament z kutasikiem. ŚlicznieSmile
kutasik mnie rozłożył rotflrotflrotfl


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - Merilon - 12-09-2015

no pięknie haha Big Grin
ja zaczęłam oglądać na YT, bo w TV odcinki już były daleko daleko do przodu. ciężko mi się ogląda bo wszędzie blokują te odcinki, ale jakoś daje radę. Ja oczywiście zaczęłam oglądać ze względu na stroje i te pomieszczenia Big Grin no i biżuterię Big Grin uwielbiam wszystko bez wyjątku Wink


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - abask - 12-09-2015

O psze Pani, pięknie to Pani wymyśliła Wink)
Mało kiedy taki motyw trafia na prace Wink

Mnie ten serial nie wciągnął nic a nic. Nie lubię produkcji Boolywoodskich Smile


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - Merilon - 12-09-2015

Dziękuję Haniu Smile
Haha, no nie każdy lubi ten serial, ja lubię takie klimaty, ale to nie boolywood, bolywoodu ja nie cierpię Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - Tinuviel - 12-09-2015

Pięknie! Róż to całkowicie nie moja bajka, ale taką szkatułkę bym chętnie przygarnęła Smile


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - Merilon - 12-09-2015

Ja przez ten serial prześledziłam całą historię Osmanów i imperium osmańskiego Big Grin tak mnie to zaintrygowało Smile ale wiadomo, że serial rządzi się swoimi prawami i część osób go po prostu nie polubi. Ja to wogóle nie jestem tutaj obiektywnym źródłem polecenia Wink


RE: Mój Decoupage :) Mikołajki 2015 str. 189 - abask - 12-09-2015

(12-09-2015, 03:37 PM)grarut napisał(a):
(12-09-2015, 01:45 PM)abask napisał(a): Mnie ten serial nie wciągnął nic a nic. Nie lubię produkcji Boolywoodskich Smile

To najprawdziwsza historia Imperium Osmanów. Pewnie, że serial rządzi się swoimi prawami, ale postaci i fakty historyczne są prawdziwe. Warto poczytać na ten temat, bo to naprawdę było wspaniałe stulecie.
Hanka, a skąd Ci przyszło do głowy, że to serial w tym stylu?
Jak dla mnie to tylko "przyśpiewek" mi w nim brakuje Wink))