Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Nosidełko na piwo str. 191 - Tinuviel - 12-14-2015

Fajny, męski prezent Smile Podoba mi się bardzo i mimo, iż nie jestem mężczyzną to chętnie też bym taki nabyła Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Nosidełko na piwo str. 191 - Merilon - 12-15-2015

Wielki dzięki dziewuszki !! nie wiem czemu mężowi się nie spodobało, stwierdził że "temu koledze się nie spodoba" ale na szczęście się mylił Wink
powiem wam że pozazdrościłam naszej oli że tyle herbaciarek sprzedaje i dostałam zamówienie na 5 herbaciarek Wink walczę teraz z nimi, ale wcześniej zdążyłam zrobić trzy zakładki do książek i kilka magnesików, z myślą że może ktoś na prezent świąteczny zakupi Smile zacznijmy od zakładek. Wszystkie to serwetki po całości. Biała jest pociągnięta delikatnie złotym kameleonem (niestety nie umiałam tego na zdjęciu uchwycić), bratkowa na tylnej stronie ma szablon.

           

           

           

Biała znalazła już właściciela Wink mi osobiście najbardziej podoba się bratkowa Smile


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - wiolka42 - 12-15-2015

Mi się wszystkie podobają Smile . Fajnie te dyndadełka robisz . One są na wstążce?


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - Merilon - 12-15-2015

Dziękuję Smile dyndadełka to u mnie absolutny must have Wink tak, to są wstążeczki Smile


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - cavi - 12-15-2015

Śliczne Smile Ale najcudowniejsza pierwsza (dodaję wyobraźnie i widzę to delikatne złotko Wink)


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - DecouDream - 12-15-2015

Wszystkie śliczne! A serwetkę z tej pierwszej mam od Ciebie Smile Przepiękny tył w bratkowej, no cudo no. A lawendowa chyba najszybciej znajdzie właściciela. Z niecierpliwością czekam na herbaciarki Smile


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - Virgo_777 - 12-16-2015

Mer, no te zakładki jak Twoje no... Jak zawsze bardzo ładne.


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - Merilon - 12-16-2015

Jej, dziękuję dziewuszki Smile oj tam oj tam malolku Wink DeDuś, no właśnie pierwsza się sprzedała ta biała Smile

(12-16-2015, 12:52 AM)Virgo_777 napisał(a): Mer, no te zakładki jak Twoje no... Jak zawsze bardzo ładne.
Virguś Blush senkju Blush


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - abask - 12-16-2015

Śliczne. Mnie się bardzo podobają wszystkie Wink


RE: Mój Decoupage :) Nosidło str.191, Zakładki str.192 - Merilon - 12-17-2015

Bardzo pięknie dziękuję Smile