Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Impreska str. 200 !! :) - Merilon - 01-22-2016

Jeszcze raz wam pięknie dziękuję Smile to było piękne 200 stron z mojego punktu widzenia i życzę sobie conajmniej drugie tyle Smile
A teraz przedstawię wam skrzyneczkę na trunek, dla znajomego mego męża. To ten co dostał nosidełko i tak mu się spodobało że zamówił sobie jeszcze skrzyneczkę do kompletu. Miałam ubaw jak ją wczoraj fotografowałam, bo mój mąż przyszedł popatrzył i powiedział że mu się te kropeczki nie podobają i wogóle mogłam ich nie dawać (pamiętacie, nosidełko też mu się nie podobało Big Grin) dziś w pracy okazało się że kolega był zachwycony, i powiedział że kropeczki właśnie są super Big Grin mina mojego męża musiała być bezcenna Big Grin wrócił do domu i stwierdził "ja chyba nie mam gustu, bo wszystkim się podobało" haha... to teraz zdjęcia. Ciężko mi się ją fotografowało przy sztucznym świetle, powiem wam że kolorki są nieco przejaskrawione- te niebieskie kropeczki gołym okiem są ledwo widoczne a na zdjęciach świecą się jak by były fluorescencyjne Wink jak zapewne widzicie, jest to serwetka po całości, nieco przypatynowana i pokropeczkowana, na bokach mój ukochany stempelek, wykończone Vidaronem.

               


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - abask - 01-22-2016

Piękna skrzynka. Bardzo w moim guście Wink
A jak to Lady Słonko rzekła kiedyś, że jak jest wszystko ok to zdjęcie tego nie zepsuje więc no gadaj, że to kropki w nocy świecą Wink


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - Virgo_777 - 01-22-2016

No męskie bardzo. I skrzyneczka i zawartość. Mnie pasują te kropki, jak najbardziej pasują. Bravissimo!


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - DecouDream - 01-23-2016

Cudeńko. Istne cudeńko. Bomba!


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - Pasada - 01-23-2016

Świetna serwetka, a wykonanie to wiadomo .... ;o)))


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - b-b - 01-23-2016

Wszystko ładnie ze sobą gra.
Też niestety nie znam tej serwetki.
A słowa TZ traktuj jako wyrocznie- będziesz wiedziała, że wszystko będzie się podobać Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - cavi - 01-24-2016

Cudna skrzynka, a kropeczki to wisienka Smile Stanowczo się sprzeciwiam pomysłowi, że mogłoby ich nie być!


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - Merilon - 01-25-2016

Cieszę się, że i wam się podoba skrzyneczka Smile te kropeczki to w sumie wasza zasługa, bo początkowo ja również nie przepadałam za kropeczkami, ale będąc tutaj na forum, przełamałam się i je też polubiłam Big Grin dlatego po części rozumiem mojego męża Wink a serweteczki możecie nie znać, bo to są węgierskie serwetki :] tzn. kupiłam je jak byłam w Budapeszcie latem, fajowe co nie ? ;] najlepsze jest to że te i jeszcze kilka innych serwetek kupiłam w Budapeszcie w sklepie z azjatyckim jedzeniem Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - DecouDream - 01-25-2016

I mnie się kilka dostało z tej węgierskiej krainy Naughty


RE: Mój Decoupage :) Amerikan stajl str. 202 ;) - Merilon - 01-26-2016

Senkju senkju Blush