Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - abask - 04-12-2014

Chustecznik bardzo ładny. Motyw skromny, dół świetny, idealny błysk. Wszystko gra i buczy! Wink


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - Erato - 04-13-2014

Wylakierowałaś tak, że szwagierka ma dwa w jednym - chustecznik i lustro Big Grin Pięknie wyszło, kolorystyka super. Ja widzę granice serwetki na tym mniejszym fragmencie po prawej stronie napisu, nie wiem, czy to wina przypalenia - ale to zupełnie nie przeszkadza, rzecz jest doskonale zrobiona.


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - Kruszyna - 04-13-2014

doskonały! Wszystko idealnie dopasowałaś, pięknie wykończyłaś, śliczny jest


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - Merilon - 04-14-2014

Dziękuję dziewczyny. kochane jesteście Heart
Erato ja też widzę tą granicę niestety, ale zniwelowałam to do granic minimalnych, serwetka się przypaliła najbardziej w górnym lewym rogu, była tam dosłownie brązowa Big Grin ale na szczęście porządne polerowanie pomogło Smile
Teraz pracuję nad kolejnymi rzeczami dla szwagierki, ponieważ "zamówiła" u mnie łącznie trzy przedmioty,pozostał ogromny kufer na jej bibeloty oraz przybornik bratkowy (ma być identyczny jak ten co zrobiłam dla mamy Big Grin)


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - mirandatb - 04-15-2014

Cóż z tego, że serwetka się przypaliła albo że ujawnił się jakiś tam kontur... Dobry był zamysł i w moim przekonaniu on jest najważniejszy. Błędy techniczne można poprawić jeżeli nie w tym, to przy pracy nad innym egzemplarzem. Bez pomysłu, wyobraźni i wyczucia najlepszy warsztat leży.
Chustecznik jest cudowny i jako wielka miłośniczka lawendy zdania będę się trzymać.


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - Merilon - 04-15-2014

mirandatb dziękuję Smile zgadzam się z Tobą w 100%. Mi też się chustecznik podoba w efekcie końcowym, a na przyszłość już przynajmniej wiem że z tym żelazkiem to na minimum i drugi raz problemu nie będzie Smile
Jeszcze raz dziękuję wam dziewczyny za tak miłe opinie Rolleyes


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik tr.30 - jomajka12 - 04-15-2014

Przyjemny chustecznik i dobrze sobie poradziłaś z tą serwetką - ładny motyw a trudny do wykorzystania ze względu na tło.


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 30 - Merilon - 04-17-2014

Dzięki jomajko Smile
A teraz prezentuję wam moje pierwsze taki prawdziwe zamówienie (prawdziwe, w sensie że nie dla rodziny czy znajomych, tylko od mojego męża w pracy Smile ) Miał być komplet świeczników, najlepiej biały z czymś fioletowym Smile z opisu wydawało mi się że kobitka lubi prosty styl, więc postawiłam na prostą elegancję Wink jestem bardzo happy, bo mężuś dziś zaniósł go do pracy i bardzo się spodobał kupującemu. Jest to prezent dla żony, dostanie go po świętach, ciekawa jestem czy się obdarowanej spodoba Smile Naszczęście w pracy męża świeczniki się b. spodobały i już mam kolejne zamówienie, tym razem na tacę Smile bardzo ale to bardzo się z tego powodu cieszę Cool
A tutaj zdjęcie świeczniczków, niestety kończyłam je późno w nocy i nie miałam możliwości zrobić zdjęć w świetle dziennym.

               


RE: Mój Decoupage :) Komplet fioletowych świeczników str. 32 - DecouDream - 04-17-2014

Bardzo ładne. Lubię prostą elegancję.
A jak to robisz, że klej spod tasiemki nie prześwituje? Czym kleisz?


RE: Mój Decoupage :) Komplet fioletowych świeczników str. 32 - Merilon - 04-17-2014

Dzięki dziewczyny Smile ale macie refleks Wink a tasiemki kleję na taśmę dwustronną Smile