Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Doniczka z różami str.39 - DecouDream - 05-29-2014

(05-29-2014, 11:25 AM)Pasada napisał(a): I tu pytanie do dziewczyn, które często kropkują: Czy Wy przypadkiem nie zabezpieczacie tych kropek fiksatywą lub lakierem w spray'u przed porządnym lakierowaniem pędzlem????? ;o))
Jeśli porządnie wyschną, to lakier im nie zaszkodzi. Najpewniej kropencje na noc zostawić. Fiksatywy nigdy nie używałam.


RE: Mój Decoupage :) Doniczka z różami str.39 - Virgo_777 - 05-29-2014

Ja też zabezpieczać nie zabezpieczałam, ale trzeba dać im porządnie (!) wyschnąć.


RE: Mój Decoupage :) Doniczka z różami str.39 - Shanna - 05-30-2014

Doniczka bardzo ladna. Kropki-kreseczki ciekawe.
Ja lakieruje od razu po wyschnieciu kropek- czyli po chwili. Tylko trzeba pamietac zeby pedzlem machnac raz i nie poprawiac bo wtedy sie wszystko porozmazuje.


RE: Mój Decoupage :) Doniczka z różami str.39 - Merilon - 06-02-2014

Szczoteczka do kropkowania już zakupiona Naughty
A teraz przedstawiam wam szkatułkę którą wykonałam dla fundacji, i będzie ona obiektem licytacji charytatywnej Smile i muszę się wam przyznać że bardzo mi się podoba ta szkatułka, to jest jedna z niewielu moich prac w której naprawdę wszystko mi się podoba i wszystko jest tak jak miało być Smile trochę żal mi było się z nią rozstać Blush motyw na wieczku to serwetka, jedna z pierwszych jaką zakupiłam gdy zaczęłam interesować się decou, długo czekała na swoją kolej Smile osobiście uważam że to jedna z piękniejszych serwetek jakie spotkałam do tej pory Smile lekkie przecierki i lakier błyszczący Altax Smile

                   


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - Virgo_777 - 06-03-2014

Bardzo ładna ! Zachowałaś subtelność motyw stosując delikatne przetarcia. Bez przetarć byłaby taka za smutna.
Słowem pięknie Smile
Myślę, że jeszcze szlifowanie i kilka warstewek lakieru by się przydało, ale ja mam świrka w tym temacie Wink


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - abask - 06-03-2014

I mnie się bardzo podoba za jej delikatność. Smile


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - asik1979 - 06-03-2014

Podoba mi się , nawet bardzo Smile właśnie przez tą subtelność i nienaładowanie różnościami deco.

Merilon, mam pytanie trochę z innej bajki- czy pudełko jest wielkości chusteczki? tzn czy cała chusteczka weszła na pudełko, czy musiałaś coś dosztukować/ przyciąć?


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - wiolka42 - 06-03-2014

Piękna Smile


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - Merilon - 06-03-2014

Dziękuję wam dziewczyny Smile mnie również męczyło to wieczko, dlatego w niedzielę po zrobieniu zdjęć wzięłam i nałożyłam jeszcze warstwę lakieru na samo wieczko i po tym zabiegu już wszystko było gładziutkie Smile niestety odkleiłam również ważkę, gdyż lekko się już zaczęła odklejać a nie było już czasu na inne jej przytwierdzenie. W poniedziałek mąż zaniósł szkatułkę do pracy, bo to w jego pracy jest właśnie ta fundacja i aukcja Smile
asik szkatułka jest wielkości serwetki (15 cm x 15 cm) i idealnie się wpasowała Smile


RE: Mój Decoupage :) Szkatułka z różą str. 42 - DecouDream - 06-03-2014

Śliczotka. Róża naprawdę piękna, jak żywa. Tak, subtelność, to dobre słowo przy opisywaniu tego pudełka. Fajne różowe przetarcia. A ważka? Cool Szkoda, że nie została, ale pewnie bym kolor tasiemeczki zmieniła.
Generalnie, naprawdę udana praca. Duma zasłużona.